1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Agata Kulesza zastąpi na ekranie Julię Roberts!

Agata Kulesza zastąpi na ekranie Julię Roberts!

Agata Kulesza wzięła udział w polskim dubbingu do filmu "Królewna Śnieżka". Aktorka użyczyła głosu Złej Królowej, którą w filmie zagrała Julia Roberts. Film wejdzie na ekrany kin już 16 marca.

Praca przy "Królewnie Śnieżce" była dla Agaty Kuleszy wyzwaniem – tym bardziej, że jej głos musiał zostać zaakceptowany przez samą Julię Roberts.

- W moim zawodzie bardzo lubię różnorodność. Mogę zajmować się teatrem, filmem, radiem, telewizją czy dubbingiem. Tego ostatniego nauczyła mnie nieżyjąca już Joanna Wizmur, wybitny reżyser dubbingu. Pokazała mi, jak czerpać z tego przyjemność. Dubbing nie należy do rzeczy najłatwiejszych.  Mimo trudności lubię się jednak tym zajmować, sprawia mi to wielką przyjemność, tym bardziej, jeśli trafi się tak wyrazista postać jak Zła Macocha Królewny Śnieżki. W oryginalnej wersji głos podkłada Julia Roberts. Nie jest to moje pierwsze "spotkanie" z Julią Roberts w dubbingu, w "Pajęczynie Charlotty" też podkładałyśmy głos pod tę samą postać. Z fragmentów, które widziałam podczas nagrań wynika, że zapowiada się bardzo ciekawy film, z przyjemnością się na niego wybiorę - powiedziała Agata Kulesza.

Oficjalna strona filmu: .

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze