1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Kolejni artyści dołączają do trasy koncertowej Letnich Brzmień

Kolejni artyści dołączają do trasy koncertowej Letnich Brzmień

Arek Kłusowski i bryska dołączają do trasy koncertowej Letnich Brzmień 2022. (Fot. materiały prasowe)
Arek Kłusowski i bryska dołączają do trasy koncertowej Letnich Brzmień 2022. (Fot. materiały prasowe)
Letnie Brzmienia wyruszają w wakacyjną trasę koncertową po Polsce. Od czerwca do września na plenerowych scenach, w centrach 13 największych polskich miast, usłyszymy najpopularniejszych polskich artystów.

Letnie Brzmienia to wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, które odbędą się w 13 miastach. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Zwieńczeniem cyklu będzie dwudniowy finał. Podczas Letnich Brzmień zagrają: Brodka, Mery Spolsky, Artur Rojek, Daria Zawiałow, Vito Bambino, IGO, Sobel, Natalia Przybysz, Kuba Badach, Kwiat Jabłoni, KARAŚ/ROGUCKI, Kortez, Ralph Kaminski, MROZU, Tymek, Ania Dąbrowska, Nosowska, sanah i Kaśka Sochacka, Zalewski i KULT. Teraz dołączają do nich kolejni artyści: Ofelia i Bryska i Arek Kłusowski.

Ofelia

Kto myśli, że Ofelia jedynie biega po polanach i śpiewa dawne pieśni, jest w błędzie. Od dłuższego czasu co rano budzi się w mieście, pisze i komponuje, odkrywając nowe kolory i postaci, które w niej mieszkają. Nieuchwytna i poddająca się ciągłym zmianom muzyka Ofelii zachwyca coraz większe grono fanów. Artystka ma na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album „Ofelia”. Kolejny longplay, nad którym pracowała wraz z Kubą Karasiem (The Dumplings, Karaś/Roguckim), ukaże się już niebawem.

(Fot. materiały prasowe) (Fot. materiały prasowe)

Arek Kłusowski

Arek Kłusowski to charyzmatyczny wokalista, kompozytor, tekściarz i wschodząca osobowość sceniczna. Część odbiorców słyszy w jego głosie młodego Artura Rojka, inni nazywają go męskim odpowiednikiem Darii Zawiałow. W lutym 2021 roku Kłusowski zaprezentował świetnie przyjęty singiel pt. „Antarktyda”. Drugim singlem zapowiadającym jego nowy album był „Idealny Syn”, który również szybko podbił serca publiczności i polskich radiostacji. Drugi album Arka Kłusowskiego zatytułowany „Lumpeks” miał premierę w maju 2021 roku. Pod koniec roku Arek przygotował dla fanów kolejną niespodziankę – wzruszającą balladę „Niech Zimy nie będzie” z gościnnym udziałem Kayah.

(Fot. materiały prasowe) (Fot. materiały prasowe)

bryska

Bryska nagrywa utwory z pogranicza indie popu, synth popu oraz muzyki elektronicznej. Sama pisze i komponuje swoje piosenki. W teledyskach ukrywa swoje oblicze, przez co intryguje jeszcze bardziej. Artystka zadebiutowała w kwietniu 2021 roku i od tego momentu może pochwalić się większą ilością premier niż niejeden polski artysta. Jej debiutancki mini-longplay „jestem bryska”, zaraz po premierze, trafił na szczyt listy TOP100 najlepiej sprzedających się winyli.

(Fot. materiały prasowe) (Fot. materiały prasowe)

Organizatorem Letnich Brzmień jest Good Taste Production. Bilety oraz dokładny harmonogram koncertów dostępne są na stronach i oraz na Facebooku. Daty i godziny koncertów oraz ceny biletów różnią się w zależności od wydarzenia. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii. Regulamin imprezy znajdziecie na oraz .

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze