1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Dildo z przyssawką – jak używać? Podpowiadamy!

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Dildo z przyssawką różni się od zwykłego silikonowego dilda. Działa też inaczej niż wibrator. Niewielka przyssawka, która znajduje się u nasady gadżetu, pozwala łatwo i wygodnie przymocować go do dowolnej gładkiej powierzchni, co ułatwia zabawę i daje wprowadza w świat nowych doznań. Jak używać dilda z przyssawką, by w pełni wykorzystać jego możliwości? Podpowiadamy.

Współpraca reklamowa

Jakie dildo z przyssawką wybrać?

Na pytanie, jakie dildo wybrać, może być tylko jedna odpowiedź – silikonowe dildo z przyssawką. Dlaczego właśnie takie? Przede wszystkim chodzi o materiał. Silikon medyczny, z którego wykonane są tego typu gadżety, to materiał o dużej odporności, który jest na tyle twardy, by dać niezapomnianą przyjemność i na tyle giętki, by być wygodnym w użyciu. To nie wszystko. Silikon medyczny to tworzywo bardzo bezpieczne dla naszego ciała. Jest gładki, hipoalergiczny, łatwy do utrzymania w czystości.

Ponieważ większość wysokiej jakości dild wykonanych jest właśnie z tego materiału, nie musimy obawiać się, że wybierzemy zły model. Mimo wszystko jednak warto zwrócić uwagę na to, czy faktycznie mamy do czynienia z silikonem. Wystrzegajmy się gadżetów żelowych niewiadomego pochodzenia, które nie posiadają odpowiednich certyfikatów. Jeśli mamy jednak pewność, że trafiliśmy do zaufanego sklepu erotycznego, to warto skupić się na konkretnym modelu.

Jak używać dilda z przyssawką?

Można powiedzieć, że tak, jak nam tylko przyjdzie do głowy, ponieważ zadaniem każdego gadżetu erotycznego jest dostarczanie przyjemności, której oczekujemy. Dildo z przyssawką zostało stworzone z myślą o przymocowaniu go do dowolnej gładkiej powierzchni, dzięki czemu możemy używać go bez potrzeby trzymania go w ręce. W ten sposób w naszych dłoniach mogą znaleźć się inne zabawki, których możemy użyć do pieszczenia partnerki lub partnera albo do samodzielnej stymulacji.

Dilda można używać też w sposób tradycyjny, bez przyklejania go do podłogi lub ściany. Silikon, z którego jest wykonane, daje możliwość zabawy pod prysznicem, w wannie. Dildo tego rodzaju może być używane podczas zabaw analnych i waginalnych, a co ważne, dildo z przyssawką idealnie nada się do peggingu, gdyż może zostać w łatwy sposób przymocowane do uprzęży strapon. To właśnie dlatego dildo z przyssawką pokochają kobiety oraz mężczyźni.

Magnum – różowe dildo z przyssawką dostępne na

Bezpieczeństwo i higiena

Korzystając z dilda z przyssawką, powinniśmy, podobnie, jak w przypadku zwykłego dilda, przestrzegać kilku zasad. Przede wszystkim ważne jest bezpieczeństwo. Dobierajmy wielkość i rodzaj dilda do naszych możliwości, nie rzucajmy się od razu na głęboką wodę. Czasem mniejsza zabawka jest po prostu lepsza. Kolejna sprawa to dobranie do dilda odpowiedniego żelu. Właściwy lubrykant sprawi, że będzie ślisko i jeszcze bardziej przyjemnie. W przypadku silikonowych akcesoriów idealny będzie żel na bazie wody, który nawilży naszą zabawkę, a jednocześnie nie uszkadza jej.

Dildo z przyssawką to niezastąpiony gadżet, który może być używany przez każdego. Może służyć do zabaw samodzielnych, ale jeszcze lepiej, jeśli użyjemy go w duecie, a może nawet w jakimś innym zestawieniu, gdzie pojawi się więcej osób. Bez względu na konfigurację, jest to gadżet idealny.

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze