1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. REKLAMA

Sara James wraz z innymi zaśpiewa na żywo piosenki z filmów Disneya. Kup bilet na koncert w jednym z pięciu miast

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Seria występów „Disney Księżniczki Koncert” to niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć piosenki, które od lat poruszają was i waszych najbliższych. Utalentowana obsada już w maju i czerwcu przeniesie was do bajkowego świata wypełnionego najwspanialszą muzyką - w polskiej wersji językowej. Kluczowe utwory z wielu filmów Disneya zabrzmią w aż 5 polskich miastach – Krakowie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Księżniczki Disneya to emblematyczne postaci z filmów, które od lat wywołują ogromne emocje i przypominają nam o najważniejszych wartościach, którymi powinniśmy się kierować w życiu. To także bohaterki, które uczą nas pokonywania trudności, walki o szacunek i życia na własnych zasadach. Bijącym sercem najsłynniejszych produkcji Disneya są właśnie niezapomniane piosenki, które musicie usłyszeć na własne uszy.

Właśnie na tych utworach skoncentruje się trasa „Disney Księżniczki Koncert”, która zawita do 5 polskich miast. Utalentowana obsada z Sarą James na czele przypomni wam o bohaterstwie Pocahontas i Mulan, o rozterkach Ariel z „Małej syrenki” i relacji Elsy i Anny z „Krainy lodu”. Ponadto posłuchacie też utworów z „Vaiany: Skarbu oceanu”, „Zaplątanych”, „Aladyna” czy „Króla Lwa”. Oto pełna obsada, która na scenie zaprezentuje pełne uroku kompozycje Disney’a:

 • Kraków: Sara James, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński
 • Katowice: Sara James, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński
 • Warszawa (27.05): Justyna Bojczuk, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński
 • Warszawa (28.05): Sara James, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński
 • Wrocław: Sara James, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński
 • Gdańsk/Sopot: Justyna Bojczuk, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Sara James jest polską piosenkarką i kompozytorką popową. Wygrała program „The Voice Kids 4” oraz reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Paryżu. Młoda piosenkarka została również ambasadorką programu „Spotify EQUAL”.

Justyna Bojczuk na deskach Teatru Muzycznego ROMA grała m.in. w spektaklach „Aladyn JR” czy „Akademia Pana Kleksa”. Jej głos dobrze znają także osoby śledzące produkcje Disney Channel. Ma na koncie dziesiątki dubbingowych kreacji.

Paulina Grochowska to aktorka musicalowa, dubbingowa oraz trener wokalny w teatrach muzycznych w Polsce. Laureatka I miejsca Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. Półfinalistka prestiżowego „International Songwriting Competition 2020”.

Sylwia Przetak swoje umiejętności wokalne rozwijała przy Studiu Artystycznym Metro, następnie w Teatrze N.O.R.A. i potem PSM im. F. Chopina w Warszawie na wydziale – Wokalistyka Estradowa. Chórzystka programu muzycznego: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wokalistka Studia Accantus, które osiąga milionowe odsłony na kanale Youtube.

Zosia Nowakowska na deskach teatralnych zadebiutowała w 2004 roku rolą Julii w musicalu Romeo i Julia Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosy. Użycza również swojego głosu w dubbingu, m.in. polskie wersje filmów Disneya.

Maciej Pawlak jest absolwentem Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Związany m.in. z Teatrem Muzycznym w Łodzi, Teatrem Muzycznym w Poznaniu, Mazowieckim Teatrem Muzycznym, Teatrem Rampa, Teatrem Syrena czy Krakowskim Teatrem Variété.

W rolę Magicznego Dyrektora Muzycznego wcieli się Marcin „Sosna” Sosiński, który w 2022 r. otrzymał nagrodę dla Najlepszego Pierwszoplanowego Aktora Musicalowego w Polsce w ogólnopolskim plebiscycie Musicalowe Nagrody Widzów. Aktor filmowy, teatralny i dubbingowy oraz kompozytor muzyki teatralnej i filmowej.

Pierwsze widowisko na trasie Disney Księżniczki Koncert odbędzie się już 7 maja 2023 roku w Krakowie. Poniżej przedstawiamy dokładne daty poszczególnych występów, które przeniosą nas w ponadczasowy świat bajkowej magii:

MIASTA i DATY:

 • Kraków, Tauron Arena, 7.05.2023
 • Katowice, Spodek, 14.05.2023
 • Warszawa, COS Torwar, 27–28.05.2023
 • Wrocław, Hala Stulecia, 11.06.2023
 • Gdańsk/Sopot, Ergo Arena, 18.06.2023

Zdobądźcie swój bilet do magicznego świata bajek Disneya! Bilety od 119 PLN są dostępne na stronie . W sprzedaży czekają na was również specjalne pakiety rodzinne w atrakcyjnych cenach. Liczba miejsc jest ograniczona. Nie zwlekajcie i już teraz cieszcie się przepustką do radosnej krainy wypełnionej dziecięcą wyobraźnią!

Więcej informacji na stronie:

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze