1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Aromatyczne świece Taith wkraczają na polski rynek. Piękno zamknięte w geometrii i kolorach

Aromatyczne świece Taith wkraczają na polski rynek. Piękno zamknięte w geometrii i kolorach

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Koc, rozgrzewająca herbata i aromatyczny płomień świec to najlepszy przepis na poprawę humoru w długie zimowe wieczory. Taki zestaw obowiązkowo towarzyszy nam i jednocześnie pomaga przetrwać mroźny sezon. Przedstawiamy więc nową markę, która w ostatnim roku wkroczyła na polski rynek i zachwyciła nawet tych najbardziej wymagających.

O świecach Taith

Marka założona przez Darię Bambalinę rozpoczęła swoją działalność w listopadzie i już zdążyła zebrać szereg bardzo pozytywnych opinii. Zapachy, które możemy znaleźć w ofercie Taith wprawiają w zachwyt, a ich oryginalny kształt świec przyciągnie wzrok każdego. Są to niezwykłe produkty wykonane z pasją i ogromną precyzją. Twórcy skupili się zarówno na wizualnej oprawie, czyli intensywnych kolorach oraz intrygujących formach, jak i wysokiej jakości produktów. Wszystkie świece wykonane są wyłącznie ze 100% wosku sojowego, marka stawia więc na ekologiczne i przyjazne dla środowiska rozwiązania.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Pomysł na spersonalizowany prezent

W okresie świątecznym warto odwiedzić stronę Taith, by znaleźć elegancki prezent dla swoich bliskich. Marka oferuje wyjątkowy sposób na personalizację produktów dając możliwość napisania na świecach wybranych przez klientów inicjałów. Oprócz tego na stronie znaleźć można pięknie pachnące mydła i kremy, ubrane w bardzo stylowe buteleczki.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

„W Taith wierzymy w moc podróży oraz piękno prostych, naturalnych rozwiązań. Nasze produkty to nie tylko świeczki czy kosmetyki, to podróż w świat zmysłów, do której chcemy zaprosić naszych klientów.” — mówi Daria Bambalina, założycielka marki Taith.

Pop-up Taith

Pop-up marki Taith można odwiedzić na ulicy Nowogrodzkiej 6 w Warszawie. To tutaj rzemiosło i pasja spotykają się z potrzebami klientów. W tej przestrzeni każda dostępna w ofercie sklepu świeca jest wytwarzana ręcznie. Sklep, będący jednocześnie warsztatem, gwarantuje zatem wyjątkowe doznania wizualne i zapachowe. Koniecznie odwiedźcie klimatyczny pop-up Taith w centrum stolicy.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze