1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Siódmy rok numerologiczny - czas na ducha

Siódmy rok numerologiczny - czas na ducha

123rf
123rf
Rozwój duchowy, refleksja, rozprawienie się z przeszłością. I coś niespodziewanego. Tak zapowiada się siódmy rok numerologiczny.

Szósty rok numerologiczny minął, a z nim nasycenie atmosferą rodzinności, miłości i bycia razem z ludźmi. Siódemka numerologiczna jest indywidualistyczna, introwertyczna, skierowana do środka. A zatem nastał czas na słuchanie wewnętrznego głosu w ciszy i spokoju. Czas bardziej refleksyjny i medytacyjny. Doskonały na rozwój osobisty w kontekście duchowym, na mistycyzm a nawet praktyki okultystyczne. Na pewno wyostrza się w tym roku intuicja i poczucie kim się jest. Trzeba jednak odważnie wejść w proces poznania własnej tajemnicy. Możemy też poznać jakąś osobę w typie guru, który przekaże nam wyższe Prawdy. To doskonały czas na medytację, modlitwę, duchowy kontakt z wewnętrzną mądrością.  Jeśli w nieświadomości drzemią niezgłębione pokłady trudnych uczuć, trzeba je dotknąć, a to może boleć. Tak jak rozrachunki z przeszłością.  Dlatego warto pożegnać się z dawnymi urazami i żalami, odważyć się na wybaczenie. Może warto zastanowić się nad psychoterapią?

Siódmy rok numerologiczny nie jest czasem  spektakularnych zmian, oszałamiającego sukcesu zawodowego czy towarzyskiego. Raczej można się spodziewać, że będziemy szukać izolacji, samotnych chwil. A nasze kontakty z ludźmi z szerszych staną się głębsze i bardziej znaczące. Mniej nas będzie obchodzić materia, pieniądze, doczesne dobra, bardziej kontakt z Absolutem. Dlatego natury bardziej realistyczne, twardo stąpające po planecie, mogą czuć się zaniepokojone wibracjami tego roku. A ci, którzy łatwo przenoszą się w inne stany świadomości będą zadowoleni, ale uwaga - można za bardzo "odlecieć" i stracić kontakt z rzeczywistością. Można też się zakochać, ale trzeba uważać na grę pozorów i uleganie iluzjom. Tym, którzy mają trudność z czuciem siebie może przytrafić się depresja po to, żeby zatrzymać się i zająć sercem. Szybkie działanie, lekkomyślność, powierzchowność nie mają nic wspólnego z tym rokiem.

Siódemka to liczba magiczna, królewska, dlatego mogą przytrafić się nam jakieś cuda (nic, co planowaliśmy, czego oczekiwaliśmy i co wypracowaliśmy) - niespodziewane pieniądze, propozycja czy podróż.

Jak obliczyć, w którym roku numerologicznym jesteśmy?

Do wibracji urodzenia, którą obliczamy sumując wszystkie cyfry daty urodzenia, sprowadzając je do liczby pierwszej, np.:

29.11.1972 2+9+1+1+1+9+7+2 = 32 = 5 dodajemy wibrację roku: 2012 2+1+2= 5 i otrzymujemy: 5 + 5 = 10 = 1

Rok numerologiczny trwa od pełni Księżyca we wrześniu do pełni wrześniowej następnego roku.

Czytaj też:

Pierwszy rok numerologiczny – odważ się być sobą Drugi rok numerologiczny – nie śpiesz się Trzeci rok numerologiczny – czas błyszczenia Czwarty rok numerologiczny – nauka cierpliwości Piąty rok numerologiczny – idą zmiany! Szósty rok numerologiczny – bycie razem Ósmy rok numerologiczny - konfrontacja z mocą Dziewiąty rok numerologiczny - podsumowanie

Chcesz poznać swój portret numerologiczny? Odkryć, jak na niebie ułożyły się planety w momencie Twojego urodzenia? Interesują Cię tematy ezoteryczne? Zapraszam na sesję astrologiczną z elementami numerologii. Jak się zapisać – .

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze