1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Dziewiąty rok numerologiczny - podsumowanie

Dziewiąty rok numerologiczny - podsumowanie

123rf.com
123rf.com
Czas bilansu. Czy będzie on dodatni, czy ujemny? To zależy od tego, jak odpowiedzieliśmy na wyzwania każdego roku numerologicznego od pierwszego do ósmego.

Dziewiąty rok numerologiczny może być trudny, a nawet bolesny, jeśli nie umiemy żegnać się ze starym i otwierać na nowe. Negatywne doświadczenia pojawią się, jeżeli nie dużo w naszym życiu spraw nierozwiązanych, niedokończonych, zamiecionych pod dywan. dziewiątka przynosi nam prawdę. Coś oparte jest na zgniłym kompromisie? Runie. Żyjesz w kłamstwie? Sprawa się wyda. Zarabiasz pieniądze, zdradzając siebie i swoje pasje? Dochody zmniejszą się drastycznie albo stracisz tę pracę. Może nastąpić koniec związku, w którym brak porozumienia i miłości, a za to pozory. W twoim życiu może pojawić się chaos i destabilizacja. Możesz doświadczyć lęku przed utratą. Ziemia może usunąć ci się spod nóg. Wszystko może zostać poddane w wątpliwość, a wołać cię będzie transformacja. Jeśli jednak żyjesz w prawdzie, dbałeś o to, żeby siebie nie zdradzać - zbierzesz obfity plon. Doznasz spełnienia uczuciowego, finansowego, ambicjonalnego.

Ten rok przynosi bogactwo doświadczeń. Jakich, zależy od tego, jak postępowaliśmy od początku cyklu numerologicznego przez całe osiem lat. Teraz okaże się, która dziedzina naszego życia wymaga oczyszczenia i zmiany. Warto "pozamiatać" stare sprawy i otworzyć się na nowe aspekty życia. W tym czasie nie należy rozpoczynać nowych aktywności, raczej rozeznać się w sobie, co wymaga dopełnienia i zakończenia, a co czekać na nas będzie w kolejnym roku numerologicznym. Dziewiątka to dokonała pora na rozstanie ze zgubnymi nawykami, przyzwyczajeniami, które nam szkodzą, ludźmi, którzy negatywnie na nas wpływają. Lepiej nie poddawać się sentymentom, ponieważ kurczowe trzymanie się tego, co już nieaktualne, może przynieść kłopoty.

Działanie nie pasuje do dziewiątego roku numerologicznego, więc lepiej ten czas wykorzystać na introspekcję. Rozeznać się w sobie, kim jesteśmy i co już nam nie odpowiada. Archetypem Dziewiątki jest tarotowy Pustelnik, czyli ktoś o dużym doświadczeniu życiowym, ktoś mądry, introwertyczny. Ktoś, kto potrafi znaleźć korzyści wynikające z samotności. W tym czasie możesz czuć pokusę, by być samemu, by w oddaleniu od ludzi usłyszeć swój wewnętrzny głos. Gdy połączysz się z intuicyjną wiedzą, będziesz mógł dokonać właściwych wyborów. Wibracja numer Dziewięć reprezentuje także zdolności pozazmysłowe, więc możesz zaufać swoim przeczuciom i podszeptom duszy. Zdobądź wiedzę o sobie i o tym, jak działa Wszechświat. Przekonaj się, czy wibrujesz zgodnie z nim. To dobry czas na terapię i wszelkie przewartościowania.

Jeśli na bieżąco tym się zajmowałeś, żyjąc w zgodzie ze swoim przeznaczeniem, dziewiąty rok numerologiczny przynieść może radość z podróżowania i kontaktów zagranicznych. Spełnienia doznasz w grupach, doświadczysz poczucia wolności a także bezwarunkowej miłości. Dziewiątka zaprasza do poznania ponadczasowych wartości i pozaziemskiego spełnienia. To przecież koniec cyklu. Następny będzie już nowym wyzwaniem.

Jak obliczyć, w którym roku numerologicznym jesteśmy?

Do wibracji urodzenia, którą obliczamy sumując wszystkie cyfry daty urodzenia, sprowadzając je do liczby pierwszej, np.:

29.11.1972 2+9+1+1+1+9+7+2 = 32 = 5 dodajemy wibrację roku: 2012 2+1+2= 5 i otrzymujemy: 5 + 5 = 10 = 1

Rok numerologiczny trwa od pełni Księżyca we wrześniu do pełni wrześniowej następnego roku.

Czytaj też:

Pierwszy rok numerologiczny – odważ się być sobą Drugi rok numerologiczny – nie śpiesz się Trzeci rok numerologiczny – czas błyszczenia Czwarty rok numerologiczny – nauka cierpliwości Piąty rok numerologiczny – idą zmiany! Szósty rok numerologiczny – bycie razem Siódmy rok numerologiczny – czas na ducha Ósmy rok numerologiczny - konfrontacja z mocą

Chcesz poznać swój portret numerologiczny? Odkryć, jak na niebie ułożyły się planety w momencie Twojego urodzenia? Interesują Cię tematy ezoteryczne? Zapraszam na sesję astrologiczną z elementami numerologii. Jak się zapisać – .

 

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze