1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Versace projektuje dla H&M

Versace projektuje dla H&M

Limitowane kolekcje marki H&M już od kilku sezonów wzbudzają duże emocje, nie tylko wśród wielbicieli stylowych ubrań, lecz również w Świecie mody. A to przez fakt, iż już od kilku sezonów wyjątkowe kolekcje dla marki, tworzą najwięksi światowi projektanci. Po takich nazwiskach jak: Karl Lagerfield, Stella Mc Cartney, Victor & Rolf, Sonia Rykiel, czy Lanvin czas przyszedł na divę największych pokazów mody – Donatellę Versace!

Donatella, dyrektor kreatywna Domu Mody Versace, zaprojektuje wyjątkową kolekcję jesienną dla marki H&M. Kolekcja, która w sprzedaży będzie od 17 listopada będzie pełna wyjątkowych propozycji dla kobiet, mężczyzn i... wnętrz. Królować będą skóra, nadruki oraz nasycone kolory, a całość będzie wykonana z najwyższej jakości materiałów.

Kolekcja dla Pań zdominowana ma być przez sukienki, w najmodniejszych w tym sezonie fasonach. Całość uzupelniona będzie o seksowne buty na obcasach oraz dodatki, które sprawią, iż nawet najprostszy strój będzie glamour.   Męska część kolekcj, będzie z kolei zdominowana przez wyraźne krawictwo, idealnie podkreślające linię sylwetki.

W wywiadzie udzielonym podczas konferencji prasowej dla H&M Donatella wyznała, że jest niezwykle szczęśliwa i podekscytowana  możliwością współpracy z tak rozpoznawalną i lubianą na świecie marką, jaką jest H&M. Zdradziła również, że projektowana przez nią kolekcja będzie kwintesencją Versace – niezwykle seksowna, zmysłowa i pociągająca.

To, co zarówno projektantkę, jak i nas wyjątkowo cieszy, to fakt iż kolekcja będzie w przystępnej cenie, a co za tym idzie na „cacko” od Versace będzie mógł sobie pozwolić niemalże każdy. My zatem uzbrajamy się w cierpliwość i zaczynamy powoli odliczać czas do 17 listopada ;).

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze