1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

H&M wspiera WaterAid

Stroje plażowe w odcieniach błękitu wspierają tego lata działalność WaterAid. Od 26 maja w sklepach H&M dostępna jest wyjątkowa kolekcja.

Czysta woda jest niezbędna do życia, ale nie wszyscy mają do niej dostęp. I właśnie dlatego, już od dziewięciu lat H&M współpracuje z WaterAid, aby zapewnić czystą wodę i odpowiednie warunki sanitarne w niektórych z najbiedniejszych krajów na świecie, gdzie produkowana jest część odzieży H&M.

W tym roku kolekcja WaterAid to stroje plażowe dla całej rodziny. Towarzyszą im lekkie, letnie ubrania i niezbędne akcesoria plażowe - wszystko utrzymane w błękitnej tonacji, w kolorze wody. Kolekcja, dostępna od 26 maja w 150 sklepach na świecie, składa się z kombinezonów i portfelowych sukienek oraz bikini i kapeluszy dla pań, koszul, szortów i espadryli dla panów, a także uroczych mini-wersji tych projektów dla dzieci.

– Każdy zakup dowolnego artykułu z tej kolekcji pomaga WaterAid ocalić życie ludzi i wyrwać ich z biedy. Dzięki współpracy z H&M, od 2002 r. udało nam się zebrać 1,7 miliona funtów szterlingów na ten cel – mówi Caroline Whatley z WaterAid.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze