1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Zaplątana kolekcja Agi Pou

Zaplątana kolekcja Agi Pou

„Zaplątani”, to nazwa najnowszej kolekcji polskiej projektantki Agi Pou. Została ona zaprezentowana jak kolekcja otwierająca Aleję Projektantów podczas Fashion Week Poland.

Aga Pou to jedno z najgorętszych nazwisk  tego lata w rodzimym świecie mody. Jej najnowsza kolekcja urzeka prostotą, naturalnymi, stonowanymi kolorami ziemi, jak również tkaninami najwyższej jakości, sprowadzonymi z Norwegii.

W kolekcji "Zaplątani", zaprojektowane zostały dwie linie – damska i męska. Inspiracją dla projektantki były tradycyjne wzory ludowe z okolic Hrubieszowa, charakteryzujące się dużą prostotą i achromatyczną paletą barw. Przeniesienie motywów tradycyjnych na grunt nowoczesności dało strojom bardzo świeży i nieco ekstrawagancki charakter. Nowoczesne podejście do tradycyjnych, ludycznych motywów sprawia, że kolekcja adresowana jest  przede wszystkim do kobiet i mężczyzn poszukujących nie tylko oryginalnych modowych rozwiązań, ale także kulturowej przeszłości.

Nam szczególnie podobają się proste lecz niezwykle kobiece sukienki z motywem wycinanki,  asymetryczne topy oraz ekstrawaganckie męskie kamizelki i marynarki.

Całość została uzupełniona kolekcję  butów  oraz toreb.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze