1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Jesienny spacer z Charles Vögele

Jesienny spacer z Charles Vögele

Materiały prasowe Charles Vögele
Piękna, złota, jesień nas rozpieszcza i zaprasza do spacerów i chwytania ostatnich, ciepłych promieni słonecznych tego roku. Warto więc podziwiać przyrodę w równie wygodnym i modnym stroju.

Jesienny urok słonecznych dni bywa jednak zdradliwy. Pogoda jest zmienna, więc łatwo można się przeziębić. W tej sytuacji najlepszym pomysłem jest ubieranie się na "cebulkę". Właśnie z myslą o "spacerowym" stroju wielowarstwowym zaprojektowana została jesienna kolekcja marki Charles Vögele.

Znakiem charakterystycznym jesiennej kolekcji są miękkie dzianiny. Znajdziemy więc drobno lub grubo dziergane swetry i kardigany, w wersji długiej i szerokiej. „Must-have“ sezonu to również poncza i kamizelki, które nadają kolekcji nieco rustykalnego looku.

Kolory, które dominują są stonowane i klasyczne. Znajdziemy więc ubrania w odcieniach czerni, brązów, granatu, camelu  czy  szarości. Całość kolekcji prezentuje się bardzo klasycznie i lekko. Śmiało można więc powiedzieć, że to propozycja w stylu casual dla elegantek.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze