1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Jesteśmy na KTW Fashion Week - chcemy być z modą na bieżąco

materiały prasowe
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
To już trzecia edycja KTW Fashion Week - największego obecnie wydarzenia modowego w Polsce. Panele dyskusyjne, warsztaty, a przede wszystkim pokazy najbardziej znanych polskich projektantów oraz młodych europejskich talentów odbędą się po raz kolejny w zrewitalizowanej przestrzeni XIX wiecznej Fabryki Porcelany w Katowicach. zapowiada się weekend pełen modowych fajerwerków.

Tematem tegorocznej edycji KTW Fashion Week jest „Mentors & New Gen. now”. W czasie wydarzenia, które trwa od czwartku do niedzieli, 13 października, odbędą się pokazy mody zarówno uznanych projektantów między innymi Macieja Zienia, MMC, Bizuu, Agnieszki Maciejak czy Tomasza Ossolińskiego, jak i nowych, stawiających pierwsze kroki w wielkim świecie mody. Uczestnicy będą mogli wziąć również udział w wykładach z ekspertami i spotkaniach z gośćmi specjalnymi.

W czasie tegorocznego KTW Fashion Week można zobaczyć, czym żyje świat mody i w jakim kierunku zmierza. Motywy przewodnie to ekologia, zrównoważona moda, nowe technologie, jakość, rzemiosło i wzajemne czerpanie z wizji różnych pokoleń.
Gościem specjalnym KTW FW będzie Arianna Casadei, która jest trzecim pokoleniem kierującym światowym imperium produkującym luksusowe buty.

Arianna Casadei (Fot. materiały prasowe)

Wydarzeniem bez precedensu w Polsce będzie pokaz Haute Couture złożony z kolekcji Adama Leja – znanego w Europie kolekcjonera Haute Couture.

Adam Leja (fot. Michał Radwański)

Pomysłodawcą wydarzenia jest Rafał Wyszyński, a dyrektor kreatywną Anna Puślecka.

Będziemy tam -  śledźcie relacje na naszym Instagramie.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze