fbpx

Torba prosto z Loftu

O Loft37.pl nie trzeba wiele mówić. Marka słynąca z niezwykle ładnych, wygodnych oraz spersonalizowanych butów już na dobrze zawitała na naszym modowym podwórku. Tym razem jednak nie o butach, a o torebkach mowa!
Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka, projektantki ręcznie szytych butów, rozszerzają swoją kolekcję o torby i torebki. Oryginalne projekty powstały z myślą o zabieganych kobietach, które cenią luz i wygodę, a w torbie pragną zmieścić wszystko, co niezbędne.

Projektantki LOFT37.PL, tworząc, inspirują się między innymi własnymi potrzebami. Nie od dziś wiadomo, że torebka kobiety kryje różnorodne skarby. Niejednokrotnie na te niezbędne drobiazgi potrzebujemy sporo miejsca. Dlatego kobietom kochającym funkcjonalne torby oraz poszukującym niebanalnych dodatków na pewno przypadną do gustu oryginalne propozycje od LOFT37.PL.

fot. materiały prasowe LOFT37.PL – torba model 05 / więcej zdjęć w galerii

W kolekcji Joanny i Pauliny do wyboru mamy sześć modeli wykonanych z wyselekcjonowanej, doskonałej jakościowo, miękkiej, cielęcej skóry. Cztery z nich to torby duże i pojemne, które można nosić na różne sposoby, korzystając z długiego paska lub krótkich rączek. W ich wnętrzu ukryto płaską minikosmetyczkę, której nie sposób zgubić, gdyż przyczepiono ją na stałe paskiem. Przyda się na dokumenty czy pieniądze. W modelach 5 i 6 do bazowego czarnego będzie można dobrać swój kolor, z siedmiu proponowanych przez LOFT37.PL.

Loft37.pl