1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda
  4. >
  5. Kelly Rutherford nową ikoną mody 50+. Oto stylizacje, którymi ostatnio nas zachwyciła

Kelly Rutherford nową ikoną mody 50+. Oto stylizacje, którymi ostatnio nas zachwyciła

Kelly Rutherford (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Kelly Rutherford (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Zobacz galerię 18 zdjęć
55-letnia Kelly Rutherford to nasza nowa ulubiona ikona mody 50+. Styl quiet luxury lansowała jeszcze zanim jeszcze ktoś nadał mu nazwę, z kolei jej dzisiejsze stylizacje idealnie wpisują się w nowy trend o nazwie lazy luxe. Obok takiego wyczucia stylu naprawdę trudno przejść obojętnie. Zresztą sami zobaczcie.

Kelly Rutherford, aktorka i modelka, zwraca ostatnio na siebie całą uwagę świata mody. W showbiznesie działa od niespełna czterech dekad, a swoje pierwsze kroki w branży stawiała już jako nastolatka. Sławę przyniosła jej jednak dopiero rola w serialu „Plotkara”, który emitowano w latach 2007-2012. Uwagę widzów przykuły wówczas nie tylko losy jej bohaterki, ale również jej wyszukane stylizacje – klasyczne looki podkręcane wyrazistymi dodatkami w stylu quiet luxury, który chociaż narodził się dopiero w ubiegłym roku za sprawą „Sukcesji” oraz stylizacji Gwyneth Paltrow – już wtedy lansowany był przez kostiumgrafów serialu i samą Rutherford mającą duży wpływ na proces budowania garderoby swojej postaci.

Ostatnio 55-letnia aktorka ponownie zachwyciła branżę modową. Tym razem za sprawą swoich niebanalnych codziennych stylizacji, które publikuje na Instagramie, gdzie obserwują ją już ponad 2 miliony użytkowników z całego świata. Na czym zatem polega jej fenomen? Jej styl składa się przede wszystkim ze stonowanej palety barw, która pasuje zawsze i wszędzie; monochromatycznych total looków oraz pozaczasowych dodatków. Podsumowując: elegancja połączona z luzem, którą okrzyknięto ostatnio mianem lazy luxe.

Stylizacje Rutherford są również niesamowicie uniwersalne oraz dość proste do odtworzenia. Oprócz tego, aktorka przyciąga swoją naturalnością, a jej nienaganne poczucie stylu sprawia, że znawcy mody porównują ją do Carolyn Bessette-Kennedy. Co ciekawe, gwiazda kreuje swój styl zupełnie sama i – chociaż ciężko w to uwierzyć – nigdy nie korzystała z pomocy profesjonalnego stylisty.

To, że Rutherford stała się prawdziwą sensacją mediów społecznościowych, wcale nas nie dziwi. Gwiazda „Plotkary” robi jednak furorę nie tylko na Instagramie, ale również wtedy, gdy gości na międzynarodowych modowych eventach. I bez względu na to, czy zasiada w pierwszych rzędach pokazów mody, czy pozuje dla fotografów, zawsze prezentuje się 10/10. Chcecie się przekonać? Zajrzycie do naszej galerii.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze