1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda
  4. >
  5. Kasia Nosowska w nowej kampanii Zalando. „Najlepiej ci w byciu sobą” – mówi Kasia i jest w tym wiarygodna jak nikt!

Kasia Nosowska w nowej kampanii Zalando. „Najlepiej ci w byciu sobą” – mówi Kasia i jest w tym wiarygodna jak nikt!

(Fot. materiały prasowe Zalando)
(Fot. materiały prasowe Zalando)
„W bogactwie i biedzie, w zdrowiu i chorobie ślubuję sobie miłość, wierność i uczciwość własną” – pisała Kasia Nosowska w swojej książce „Powrót z Bambuko”. I trzeba przyznać, że nie ma tu ściemy, bo zarówno atrament książkowego pióra Kasi, jak i słowa jej piosenek są zawsze szczere i totalnie spójne z jej wizerunkiem. Nawet kiedy robi rzeczy komercyjne. Tym razem w nowej świetnej kampanii Zalando kontynuuje swoją narrację, przekonując: „Najlepiej ci w byciu sobą”. A zresztą – nie musi nikogo przekonywać. Zobaczcie sami!

W informacji prasowej Zalando czytamy:

„Jako wiodąca europejska platforma online dla mody i stylu życia startujemy z nową kampanią »Najlepiej Ci w byciu sobą«, której ambasadorką została artystka i piosenkarka Katarzyna Nosowska. Kampania zachęca do celebrowania autentyczności poprzez modę oraz do odpuszczenia rzeczy, które nam nie pasują, i wybrania tego, co dla nas naprawdę ważne. Bez konieczności udowadniania czegokolwiek komukolwiek. Katarzyna Nosowska, polska wokalistka i twarz projektu, znana z unikatowego i bezkompromisowego stylu, doskonale reprezentuje ideę kampanii »Najlepiej Ci w byciu sobą«. Pokazuje, jak celebrować dojrzałość, w której zyskujemy pewność siebie i zaufanie do własnych wyborów”.

Kasia Nosowska uzasadniła swoją decyzję o udziale w kampanii na swoim Instagramie:

Widoczne w kampanii stylizacje zostały wybrane spośród tysięcy marek dostępnych na Zalando, pasujących na różne okazje z myślą o nieprzewidywalnej polskiej pogodzie. Kampanię Zalando uzupełniają reklamy wideo w reżyserii Arka Nowakowskiego.

1/3

Kasia Nosowska w kampanii Zalando

2/3

Kasia Nosowska w kampanii Zalando

3/3

Kasia Nosowska w kampanii Zalando

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze