1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Wychowanie
  4. >
  5. "Babo chce" wydawnictwa Zakamarki- książka dla najmłodszych

"Babo chce" wydawnictwa Zakamarki- książka dla najmłodszych

Czego chcą małe dzieci? Chcą "Tam!" - zawsze do przodu, bo wszędzie czeka je przygoda - zdają się mówić autorzy książeczki "Babo chce" wydanej przez Zakamarki

Babo to malutki bohater książeczki obrazkowej autorstwa szwedzkiej pisarki Evy Susso. Powstała ona we współpracy z młodym francuskim ilustratorem Benjaminem Chaudem. Eva Susso jest autorką kilkunastu książek – pisze zarówno dla najmłodszych, jak i dla młodzieży.

Jej "Babo chce" to pełna rysunków i dźwięków historyjka o pewnej rodzince, w której każdy jest szczęśliwy, bo każdy robi to co lubi. A co robi główny bohater? Babo chce odkrywać świat.W swoim wózeczku poznaje dziwy natury, od tych wiejskich po leśne. Razem z Babo poznajemy zwierzęta i uczymy się wydawanych przez nie dźwięków.

"Babo chce" to idealna bajka do oglądania, czytania i uczenia się dla naszych najmłodszych milusińskich. Wydawnictwo Zakamarki wydało również dwa tytuły poświęcone rodzeństwu Babo: "Binta tańczy" i "Lalo gra na bębnie". Uczą one, że najlepiej w życiu jest wtedy gdy się robi to co się chce i lubi robić.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze