1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kuchnia
  4. >
  5. Połącz przyjemne z pożytecznym – spróbuj nowych produktów Wedel plus magnez

Połącz przyjemne z pożytecznym – spróbuj nowych produktów Wedel plus magnez

Fot. Materiały partnera
Fot. Materiały partnera
Zobacz galerię 12 zdjęć
W dzisiejszym świecie pełnym wyzwań, gdy każdy z nas szuka sposobów na poprawę swojego samopoczucia, składniki odżywcze takie jak magnez odgrywają istotną rolę w funkcjonowaniu naszego organizmu. Jeśli naturalna zawartość magnezu to dla Ciebie zbyt mało, możesz sięgnąć po naszą specjalną linię czekolad i batonów Wedel plus magnez, którą wzbogaciliśmy dodatkową ilością tego pierwiastka. Po to, aby razem z innymi składnikami diety pomóc Ci pokryć część zapotrzebowania na magnez! Z nową linią produktową Wedel plus magnez będzie to tak samo pyszne, jak proste.

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Niezwykła moc magnezu

Magnez jest składnikiem odżywczym regulującym wiele kluczowych procesów w organizmie człowieka:

· przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego,

· pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych,

· pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu równowagi elektrolitowej.

Dlatego warto zadbać o to, aby nasza codzienna dieta była zróżnicowana, a zarazem zbilansowana i bogata w składnik, jakim jest magnez. Zdrowy styl życia i prawidłowe nawyki żywieniowe pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie.

Pyszne źródło magnezu

Magnez naturalnie występuje w kakao – kluczowym składniku czekolady. Marka E.Wedel poszła o krok dalej i wprowadziła do swojego portfolio nową linię produktów funkcjonalnych wzbogaconych w magnez, dla tych, którzy szukają dodatkowych źródeł tego składnika odżywczego. Oryginalny smak wedlowskiej czekolady, który wszyscy kochają, i funkcjonalny dodatek, jakim jest magnez*, który warunkuje prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego, nerwowego, mięśniowego.

Połącz przyjemne z pożytecznym!

W nowym portfolio produktowym od E.Wedel każdy znajdzie coś dla siebie.

Miłośników klasycznych tabliczek czekolady ucieszy fakt, że w linii Wedel plus magnez znajdziemy zarówno propozycję mleczną, jak i gorzką 50%. Już dwa paski czekolady dostarczą 40 proc. referencyjnej wartości spożycia** magnezu.

Ale to nie wszystkie produkty, które dostępne są w nowej linii. W ramach niej znajdziemy także aż cztery rodzaje batonów: dwa czekoladowe i dwa wegańskie bez czekolady na bazie daktyli. Batony daktylowe są certyfikowane symbolem V-Label, mają prosty skład i zawierają naturalnie występujące cukry.

Każda z propozycji linii Wedel plus magnez charakteryzuje się wyśmienitym smakiem, wysoką zawartością magnezu (w zależności od rodzaju, produkty dostarczają min. 30 proc. referencyjnej wartości spożycia magnezu – RWS) i pysznymi dodatkami, takimi jak suszone owoce czy orzechy (w przypadku batonów).

Jedna linia na wiele okazji

Marka E.Wedel doskonale wie, jak ważna jest w życiu przyjemność i że nie warto jej sobie odmawiać. Dlatego Wedel plus magnez to szybki i łatwy, a przede wszystkim przyjemny sposób na uzupełnienie magnezu. Na co dzień, na weekend, do pracy czy po treningu.

Co jeszcze wyróżnia linię Wedel plus magnez?

Marka E.Wedel zdecydowała się na innowacyjne rozwiązanie również w aspekcie pakowania produktów z nowej linii. Wszystkie opakowania wykonane są w 80% z papieru, dzięki czemu Wedel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, który często postrzegają opakowania papierowe jako bardziej zrównoważoną opcję. Wedel zredukował ilość plastiku o 50% w porównaniu do folii używanych przez firmę przy produkcji czekolad o wadze do 100 g.

Nowa linia produktów funkcjonalnych Wedel plus magnez dostępna jest między innymi w sieciach sklepów Carrefour, Kaufland czy Rossmann od maja br. Sugerowana cena tabliczek czekolady Wedel plus magnez to ok. 7 złotych brutto, zaś batonów – ok. 3 złote brutto. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wedel.pl/magnez

*Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych i przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

**RWS, czyli Referencyjna Wartość Spożycia, wskazuje, jakie jest dzienne zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze dla przeciętnej osoby dorosłej.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze