1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Seks
 4. >
 5. Fantazje erotyczne z młodszymi mężczyznami – dlaczego warto się na nie otworzyć?

Fantazje erotyczne z młodszymi mężczyznami – dlaczego warto się na nie otworzyć?

Kultura patriarchalna robi, co może, żeby zabrać kobiecie jak najwięcej praw i przyjemności. Dlatego starszy mężczyzna z młodą kobietą oznacza władzę z należącą się mu przyjemnością. Natomiast dojrzała kobieta z młodszym mężczyzną to uzurpacja władzy, której należy odebrać przyjemność. (Fot. iStock)
Kultura patriarchalna robi, co może, żeby zabrać kobiecie jak najwięcej praw i przyjemności. Dlatego starszy mężczyzna z młodą kobietą oznacza władzę z należącą się mu przyjemnością. Natomiast dojrzała kobieta z młodszym mężczyzną to uzurpacja władzy, której należy odebrać przyjemność. (Fot. iStock)
Mężczyźni kochają dojrzałe kobiety, bo przeczuwają, że one wiedzą, czego chcą i potrafią dać im wskazówki, jak kobietę zaspokoić. Umieją też zaspokoić mężczyznę. Dla starszej kobiety młody partner ma wreszcie odpowiednią energię i wrażliwość, której partnerzy w jej wieku często już nie mają – mówi Katarzyna Miller.
 • Ciekawe, kto wcisnął ci do głowy, że z młodszymi nie wolno się zadawać?
 • Pewnie myślisz, że nie wypada, że to źle będzie wyglądać, że mama by to bardzo skrytykowała i otoczenie też, że będzie widać różnicę wieku i że będziesz śmieszna, a najgorsze może jest, że mówi się, że pewnie już masz stare ciało i on go nie będzie chciał...
 • Te wszystkie przekonania trzeba wyrzucić za okno – otwórz szeroko okno – one są bez sensu. Ludzie dobierają się według innych zasad – swoich wewnętrznych. Jeśli młodszy facet ciebie chce, to jest to jego sprawa i wasza sprawa, a nie twojej mamy ani sąsiadki.
 • Mamusia i sąsiadka lub koleżanki co najwyżej ci zazdroszczą i stąd wynika ich postawa. Wszystkie mamy różne ciała i starsze może być fajniejsze od młodego.
 • Dla młodego mężczyzny dojrzała kobieta jest szczytem marzeń – o czym jednak nikt nie mówi – za to wszyscy wiedzą, że starsi mężczyźni lubią młodsze i jest to oczywiste.
 • A przede wszystkim seks to nie tylko ciała a osobowość, styl bycia, głos, gest, urok, świadomość siebie i swoich potrzeb, zapach, spojrzenie, feromony i nastrój, okoliczności. Dojrzała kobieta ma tego dziesięć razy więcej.
 • Młodsze dziewczyny mają mniejsze potrzeby seksualne, bo się nie znają na seksie i dlatego starsi panowie je lubią. Młodsi faceci mają duży potencjał, a starsza kobieta potrafi im dorównać i ich zaspokoić.
 • Kultura patriarchalna robi, co może, żeby zabrać kobiecie jak najwięcej praw i przyjemności. Dlatego starszy mężczyzna z młodą kobietą oznacza władzę z należącą się mu przyjemnością. Natomiast dojrzała kobieta z młodszym mężczyzną to uzurpacja władzy, której należy odebrać przyjemność.
 • Zaufaj temu, że facet się nie poświęca. Zawsze bierze to, co najlepsze.
 • Pamiętaj, że od twojego wewnętrznego przyzwolenia zależy, czy będziesz coś miała, czy nie!

Ten temat będzie powoli odpływał w przeszłość, ponieważ kobiety są coraz dłużej piękne, powabne i coraz bardziej pewne swojej wartości. I coraz trudniej je zepchnąć "do rowu" w związku z wiekiem.

Szanujmy to, że młodym kobietom zainteresowanie starszymi mężczyznami dużo daje: ośmiela je, uczy nowych rzeczy. Młodsi nie są dla nich często interesujący. Mają za dużo potrzeb seksualnych, podczas gdy młode kobiety chcą być otaczane zachwytem i zaopiekowane. Młody mężczyzna przy swojej wielkiej potencji ma małe doświadczenie, które dostaje od starszej partnerki. Ona zaś dostaje od niego jego gotowość. Dojrzalsza partnerka wpływa na tworzenie się większej wrażliwości, głębokości doznań, bliskości i czułości. Taki mężczyzna jest lepiej przystosowany do związku. Nie chodzi o to, żeby młode dziewczyny były tylko ze starszymi, a chłopcy z dojrzałymi – chodzi o bogactwo możliwości i różnorodności doświadczeń i przekazów...

Więcej w książce "Instrukcja obsługi faceta" Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej, Wydawnictwo Zwierciadło.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Instrukcja obsługi faceta
Autopromocja
Instrukcja obsługi faceta Katarzyna Miller, Suzan Giżyńska Zobacz ofertę promocyjną
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze