1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

Mów do mnie ciałem!

Kluczem do sukcesu w batalii o męskie serce jest komunikacja niewerbalna, czyli porozumiewanie się bez słów.

- Moja Droga, pamiętaj, że język ciała jest niezwykle ważny w  kontaktach damsko-męskich. My, kobiety, za pomocą odpowiednich sygnałów potrafimy wzbudzić zainteresowanie mężczyzny, który straci dla Ciebie głowę. Subtelny makijaż, odpowiedni strój, kusicielskie perfumy i Twój luby nie oderwie od Ciebie wzroku! – mawiała moja babcia, która nie ma sobie równych, jeśli chodzi o savoir-vivre uwodzicielskich sztuczek.

Za pomocą mimiki, kontaktu wzrokowego, gestów, dotyku czypozycji ciała możesz w wysublimowany sposób zakomunikować ukochanemu, że masz na niego ochotę. Jak? Poniżej proste wskazówki, dzięki którym partner będzie wiedział, że dzielnie rozpoczęłaś misję zwaną: „zapraszam do MOJEGO łóżka”.

  1. Gesty takie, jak zabawa pasemkiem włosów, przeczesywanie ich palcami czy gładzenie ramienia to ewidentne sygnały zainteresowania. Twój wybranek/wybranka na pewno je zauważy.
  2. Pozycja ciała. By pobudzić wyobraźnię partnera, pozwól, by spod ubrania wyglądał skrawek seksownej bielizny. Parę milimetrów koronki może zdziałać więcej niż pokazywanie za wiele.
  3. Kontakt wzrokowy. Postaraj się, aby wasze spojrzenia się spotkały. Daj mu poznać, że Cię interesuje, przyglądając mu się przez chwilę. Ale nie gap się bez przerwy – to mogłoby go wystraszyć lub zirytować. Posyłaj  powłóczyste spojrzenia co parę chwil, a na pewno zrozumie sygnał.
  4. Kuszący zapach. Wybieraj delikatnie. Nie wylewaj na siebie całego flakonu swoich ulubionych perfum.  Kilka kropel w zupełności wystarczy, by Cię „poczuł”.
  5. Wesołe usposobienie. Uśmiechnięte oczy, podniesione kąciki ust, dobry humor to znaki, które mówią: Pobawmy się!
Ale niech te wskazówki będą tylko pretekstem do zalotnego uwodzenia. Nie ma pewności, że sprawdzą się w każdym przypadku i będą wszystkim odpowiadały. Flirtowanie, komunikacja niewerbalna, nie będą skomplikowane, gdy zdamy się na własną intuicję. Tylko ona może doprowadzić do sukcesu i pełnej satysfakcji.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze