1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

Bob Budowniczy - mężczyzna urodzony w wibracji numer Cztery

123rf.com
123rf.com
Szarmancki tradycjonalista, który wręczy wielki bukiet czerwonych róż i zbuduje ci wygodny dom. On szanuje kobiety i zasady. Jest dobrze wychowany, poznasz go po nienagannych manierach. Ubrany będzie w koszulę, marynarkę, żadne tam ekstrawagancje. Nie spodziewaj się ich również w łóżku.

Elegancki zegarek, buty wyczyszczone, paznokcie też, zapach dobrej wody kolońskiej - to atrybuty mężczyzny, którego tarotowym archetypem jest Cesarz. Co jeszcze? Czwórka lubi kołnierze. Dlaczego? To symbol wyjścia do pracy, do obowiązków, ale też formy, sztywności, również prestiżu. Mężczyzna urodzony w wibracji numer Cztery może być pożądanym kandydatem na poważnego partnera życiowego. Dwójka będzie świetnym ojcem, Trójka kochankiem, a Czwórka właśnie idealnym mężem dla zwolenniczek życiowej klasyki. To prawdziwy facet, potrafi zdobyć kobietę, uwieść ją, zatrzymać, zapewnić dobry byt. Wierny, nie lubi zmian, przewidywalny. Zaradny, przedsiębiorczy. W Zodiaku odpowiada mu znak Barana, na nieboskłonie ognista planeta Mars - symbol męskości.

Jeśli Cesarz odnajdzie swoją ścieżkę zawodową (a jest to wielce prawdopodobne, bo życiowym zadaniem Czwórek jest praca), zapewni ci wygodną willę, samochód kombi, wypełnione okrągłą sumą lokaty, słowem - materialne bezpieczeństwo. On przyniesie przysłowiowego bawołu, spłodzi syna, zasadzi drzewo, typowo męskie podejście do życia. Archetyp Cesarza zawsze mówi o statusie. Ten męski typ za dyshonor uzna to, że kobieta haruje i myśli o płaceniu rachunków. Zanim się jednak oświadczy, dobrze się zastanowi. Dlatego, będąc narzeczoną Cesarza, warto uzbroić się w cierpliwość, bo pierścionek otrzymasz od niego dopiero, gdy uzna że jesteś pewną partią. Żadne fiu-bździu go nie będzie interesowało. To poważny mężczyzna poszukujący poważnej kobiety. Odpowiedzialnej, o dość tradycyjnych poglądach, klasycznie ubranej, dobrze wykształconej. I jak się już zdecydujecie na związek, to warto wiedzieć, że trudno będzie ci z niego wyjść, bo Czwórka utrwala, bardzo boi się zmian i wszelkich nowości. Cesarz związek traktuje jak inwestycję i nie będzie chciał stracić swoich procentów. On podtrzymuje, dostosowuje się, cementuje, kontynuuje. Wytrzyma w najtrudniejszych warunkach, przetrwa najsilniejsze życiowe burze. Jak dąb - silny i trwały, zakorzeniony, zawsze w tym samym miejscu. Jest jak fundament, zawsze wybierze solidne podstawy. Czwórki często budują domy, mają żyłkę techniczną, są praktyczni, wyliczeni. Warto też wiedzieć, że Cesarz jest wygodny, nie porwie się z motyką na słońce, gdy nie musi. Nie zaryzykuje, to nie jego temperament. On rzadko robi coś dla przyjemności, nie interesują go imprezy tylko po to, żeby sobie wypić. Lubi, by wszystko co robi, miało głębszy sens. Pasuje do niego określenie „porządnicki”, weekendy które z nim spędzisz, będą dokładnie zaplanowane, dom w którym z nim zamieszkasz - funkcjonalny, sukienka, którą dostaniesz od niego w prezencie - z materiału dobrej jakości.

Jest w Cesarzu sporo napięcia, to zamknięty facet, który ma problem z wyrażaniem uczuć. Łatwo go urazić. Jeśli Czwórka czegoś nie otrzymuje, uważa że nie jest dość dobra. Ten mężczyzna ma bardzo mocnego wewnętrznego krytyka, który nie pozwala mu poczuć się ze sobą dobrze. Skontroluje wszystko, w okolicznościach intymnych również. Idąc z Cesarzem do łóżka, nie musisz martwić się czy prześcieradło czyste, drzwi zamknięte, okno uchylone i czy nikt nie wejdzie. Troskę o te wszystkie sprawy weźmie na siebie on, zadba też o antykoncepcję. Wygodnie, prawda? Tak, ale że każdy kij ma dwa końce i nie zawsze na jednym z nich wisi marchewka. Na spontaniczność i przygodę nie masz co liczyć. Mężczyźnie urodzonemu w wibracji Cztery trudno się wyluzować. I często jest zmęczony, bo zapracowany. Dlatego nie licz na fantastyczne doznania jak z Trójką Casanovą, spodziewaj się raczej porządnego rzemiosła i tego, że aktywności taki partner będzie wymagał od ciebie, ale bez przesady. Jeśli lubisz sypiać z tradycjonalistą, będziesz zadowolona. Podnieca cię poukładanie, zaplanowanie, bezpieczeństwo? Wybierz Cesarza.

Jak obliczyć wibrację urodzenia?

Dodać do siebie wszystkie cyfry daty urodzin, sprowadzając je do cyfry pierwszej, np.: 29.03.1979 2+9+3+1+9+7+9 = 40 = 4

Czytaj też:

Archetyp Cesarza – numerologiczna Czwórka

Macho – mężczyzna urodzony w wibracji Jeden Wrażliwiec – mężczyzna urodzony w wibracji Dwa Casanova - mężczyzna urodzony w wibracji Trzy

W maju o mężczyźnie urodzonym w wibracji Pięć

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze