1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Spotkania

Dawid Podsiadło ogłasza kolejny koncert na stadionie. Idzie po rekord?

Dawid Podsiadło (Fot. Mateusz Kostrzewa/materiały prasowe Sony Music)
Dawid Podsiadło (Fot. Mateusz Kostrzewa/materiały prasowe Sony Music)
Po historycznym występie na PGE Narodowym dla 80 tysięcy widzów Dawid Podsiadło idzie po więcej. Właśnie ogłosił kolejny, szósty już koncert stadionowy. Czy znów bilety wyprzedadzą się w kilka minut?

Tegoroczny koncert Dawida Podsiadły na stadionie narodowym przeszedł do historii jako największe tego typu wydarzenie w historii obiektu. Artysta zgromadził bowiem przed swoją wyjątkową sceną rekordową, 80-tysięczną publiczność. Było to możliwe dzięki scenie 360 stopni, która stała się kluczem do pomieszczenia tak wielu fanów twórczości Dawida. Mimo tego bilety na koncert wyprzedały się w rekordowo krótkim czasie, a on sam, już podczas koncertu, ogłosił, że w przyszłym roku zagra na kilku stadionach w tej samej formule, czyli ze sceną postawioną na środku obiektu.

– Pomimo ogromnego doświadczenia koncertowego sam Dawid był pod wielkim wrażeniem ­– zagraliśmy setki koncertów, ale to, co wydarzyło się w sobotę, to było piękne, nowe doświadczenie. Nie wiem, ile zrobiłem kroków tego wieczoru, ale na bank bardzo dużo i cieszę się, że w przyszłym roku znowu będę mógł ich tyle zrobić. Energia tego wielkiego tłumu i dziesiątki tysięcy ludzi śpiewających razem – to coś, co powoduje ogromne emocje. Kiedy kończyliśmy występ już myślałem o tym, że to wspaniałe, że będziemy mogli to powtórzyć – gdyby nie to, mógłbym być trochę smutny, że to już koniec – mówił Dawid Podsiadło.

Zapowiedziane koncerty odbędą się w Gdańsku, Poznaniu i Chorzowie. Początkowo miało być ich pięć, ale bilety na każdy z nich, po raz kolejny, wyprzedały się w kilka minut. Dawid ogłosił więc właśnie kolejny koncert w Poznaniu. Sprzedaż biletów rusza już dzisiaj o 12:00. Artysta zapowiedział również, że w tym samym czasie będzie możliwość kupna niewielkiej puli biletów na pozostałe koncerty.

Dawid Podsiadło trasa stadionowa 360 stopni:

  • Polsat Plus Arena w Gdańsku: 01.06.2024 i 02.06.2024,
  • Enea Stadion wPoznaniu: 15.06.2024 i 16.06.2024,
  • Stadion Śląski w Chorzowie: 22.06.2024 i 23.06.2024.
Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze