1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Uroda

Królowa Letycja inspiruje nową, krótszą fryzurą. „Usosbienie klasy i elegancji” – piszą internatuci o 51-letniej monarchini

(Fot.	Paolo Blocco/Contributor/Getty Images)
(Fot. Paolo Blocco/Contributor/Getty Images)
Arystokratki to nowe it-women, a królowa Hiszpanii uchodzi za najbardziej stylową z nich wszystkich. Tym razem 51-letnia Letycja zachwyciła odświeżoną fryzurą typu long bob.

Miniony tydzień upłynął europejskim rodzinom królewskim pod znakiem uhonorowania monarchy Konstantyna II. Letycja wraz z mężem Filipem wzięli udział w nabożeństwie dziękczynnym za życie greckiego króla, które odbyło się w kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Zmarły w styczniu 2023 roku król był młodszym bratem matki Filipa, królowej Zofii, a także ojcem chrzestnym księcia Williama.

Aby uczcić pamięć Konstantyna, pod Londyn zawitali także między innymi były król Hiszpanii Juan Carlos z królową Zofią, księżna Anna, księżniczka Beatrice, Zara Tindall, księżniczka Aleksandra, książę i księżna Gloucester oraz książę Andrzej, któremu towarzyszyła Sarah, księżna Yorku. Letycja i Filip siedzieli podczas nabożeństwa za księżną koronną Marie-Chantal i księciem koronnym Pavlosem. W zastępstwie za króla Karola, który nie mógł zjawić się na miejscu ze względu na trwające leczenie raka, mszę poprowadziła królowa Kamila.

(Fot. Chris Jackson/Staff/Getty Images) (Fot. Chris Jackson/Staff/Getty Images)

Wysoko urodzona Hiszpanka dała się sfotografować brytyjskim reporterom w monochromatycznym zestawie w odcieniu burzowego nieba oraz sięgających kilkanaście centymetrów za ramiona, luźno ułożonych falach. Zaledwie dzień po powrocie z Wielkiej Brytanii Letycja wystąpiła publicznie w zupełnie nowym wydaniu.

Królowa Letycja inspiruje nową, krótszą fryzurą

Uosobienie klasy i elegancji – tak piszą o niej internauci. A my podpisujemy się pod tym obiema rękami. Letycja do perfekcji opanowała bowiem łączenie aktualnych trendów, wyrafinowanego luzu i szyku godnego najbardziej wytwornych pałaców. Jako przedstawicielka grupy wiekowej 50+, udowadnia, że moda nie jest, a przynajmniej nie wyłącznie, domeną wczesnej młodości. Inspiruje nienagannymi stylizacjami, ale i swoimi urodowymi wyborami. Przy okazji uroczystego przyjęcia prezydenta Paragwaju wraz z małżonką w madryckim pałacu Zarzuela, zadebiutowała w nowej fryzurze, o której natychmiast zrobiło się głośno.

(Fot.	Paolo Blocco/Contributor/Getty Images) (Fot. Paolo Blocco/Contributor/Getty Images)

Swoje kruczoczarne włosy poprzetykane siwymi pasmami, których (słusznie) nie zamierza się wstydzić, skróciła do długości sięgającej ramion. Dojrzałe gwiazdy coraz częściej decydują się na odświeżenie swojego looku poprzez uczesanie na tzw. long boba. Nic dziwnego - wygląda lekko i charakternie oraz elegancko jednocześnie. Nową fryzurę Letycja uzupełniła szykownym garniturem z metką Bimba y Lola, czarnymi czółenkami od Niny Ricci oraz najmodniejszymi w tym sezonie masywnymi kolczykami w formie przeskalowanych złotych łezek. Bierzcie i inspirujecie się tym wszyscy.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze