1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Pielęgnacja
  4. >
  5. Handy lab. świętuje 2. urodziny z nowym produktem do dłoni

Handy lab. świętuje 2. urodziny z nowym produktem do dłoni

Fot. Materiały partnera
Fot. Materiały partnera
Drugi rok działalności marki zaczął się bardzo rozwojowo. Do portfolio produktów dołącza pielęgnacyjne mydło do rąk z prebiotykiem z cykrorii, które przywraca równowagę skóry. To naturalny i następny krok w poszerzeniu produktów skupionych wokół świadomej pielęgnacji dłoni oraz doskonałe uzupełnienie tej kategorii. Marka tym samym kontynuuje idę holistycznego dbania o siebie, by życie było jeszcze pełniejsze.

Kompleksowość i poręczność - słowa klucze w filozofii handy lab., które tworzą spójny rytuał homeSPA dla dłoni i pomagają zadbać o nie na każdym etapie – od higieny, pielęgnacji, aż po ich całoroczną ochronę.

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Mydło White Tea oprócz wspomnianego prebiotyku jest wzbogacone kompleksem olejków i mleczkiem migdałowo-ryżowym, które przywraca skórze uczucie świeżości oraz odżywienia. Dodatkowo zawiera wyciąg z drzewa peruwiańskiego czy śnieżną herbatę z Himalajów niwelującą widoczne oznaki starzenia. 98% to składniki pochodzenia naturalnego, mydło zostało wyprodukowane w Polsce, a minimalistyczny design opakowania, idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń.

Marka, poza wprowadzeniem kolejnego produktu, ma powody do świętowania jeszcze jednej ważnej okazji – dwóch lat działalności na rynku.

“Jesteśmy niezmiernie dumni I wdzięczni, że marka w tak krótkim czasie została dostrzeżona za jakość i spójną komunikację. Chcemy podziękować wszystkim Klientom, przyjaciołom i mediom za te 2 lata wsparcia. Nasza misja polega na tworzeniu produktów, które nie tylko pielęgnują dłonie, ale także sprawiają, że ich codzienna pielęgnacja staje się przyjemnością - mówi Iwona Wójcik, prezeska i założycielka handy lab.

Pragniemy edukować I zwracać uwagę, że dłonie zasługują na taką samą opiekę jak pozostałe części ciała, to one są naszym narzędziem odkrywania świata” – kontynuuje Iwona Wójcik.

W stałej ofercie hand lab. znajdują się także bestsellerowe maski do rąk zamknięte w rękawicach smartphone friendly Extreme Hyaluron I Extreme Retinol, a także kultowy krem do dłoni

Extreme Hyalruron z SPF30. Uzupełnieniem portfolio są także wegańskie świece sojowe, a także akcesoria do przechowywania: bawełniana kosmetyczka czy woreczek Travel Set, które sprawdzą się w każdej podróży.

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Marka została nagrodzona w najważniejszych plebiscytach beauty w Polsce, zdobyła tak prestiżowe nagrody jak m.in.: Doskonałość Roku Twój Styl 2023, Perły Rynku Kosmetycznego 2023, Fashion Beauty Awards 2022 czy Kosmetyczna Marka Roku 2022. Nieodłącznym elementem strategii handy lab. Pozostaje edukacja w zakresie pielęgnacji dłoni, współpraca z ekspertami z dziedziny kosmetologii czy refleksologii, a także szereg działań cross- marketingowych z innymi markami, m.in. Lilou, Wings, Ceramika Paradyż.

W najbliższych planach rozwoju jest wprowadzenie nie tylko nowych produktów, ale także wprowadzenie zupełnie nowej kategorii, a także nieustanne poszerzanie dystrybucji o kolejne punkty w kraju I zagranicą. Obecnie produkty dostępne są w największych sieciach I sklepach partnerskich: Drogerie Rossmann, douglas.pl, Super-Pharm, Puder i Krem i wiele innych.

_________

#GiveMeYourHands

#HandyTravel

#TravelSet

handylab.pl

IG: https://www.instagram.com/handylab.pl/

FB: https://www.facebook.com/handylabpl

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze