1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło poleca

Październikowe Zwierciadło już w sprzedaży! Oto powody, dla których warto je kupić!

Anita Lipnicka to bohaterka okładki październikowego „Zwierciadła”. Przez 25 lat bycia na scenie naczyła się, że żyje się przede wszystkim dla siebie. I że to siebie trzeba w pierwszej kolejności zadowolić. Opowiada nam o tym z okazji wydania swojej najnowszej płyty „OdNowa”.

Do myślenia o sobie samej z miłością przekonuje także w wywiadzie Elizabeth Gilbert, autorka „Jedz, módl się, kochaj”. To poruszająca historia pisarki, która odkryła, że jej prawdziwe uczucia i seksualność są inne, niż dotąd sądziła, pokonała depresję i znów poczuła się szczęśliwa.

Borys Szyc mówi, że nigdy nie umiał tańczyć w parze. I o walce z alkoholizmem. Nie wstydzi się o tym opowiadać: „bo wiem, ilu jeszcze leży i chleje. Chcę dawać światło tym, którzy go nie widzą. Ono jest”. Szyc, który gra właśnie główna role w filmie „Piłsudski”, nie boi się szczerości.

W jej ubraniach chciała chodzić cała Polska. Barbara Hoff zdradza nam, jak stworzyła największe, choć jednoosobowe imperium mody w PRL-u.

Nie dajmy się zwariować, edukacja seksualna to przedmiot jak każdy inny. W dodatku jak mało który przydaje się w życiu. W Temacie miesiąca pytamy ekspertów, kiedy i w jaki sposób rozmawiać z dziećmi o seksie. Rozwiewamy mity i podchodzimy do sprawy ze zdrowym rozsądkiem.

Poza tym w „Zwierciadle”:

  • Rozstanie nie musi być piekłem. Jak dać sobie szansę na dobre życie „po” – podpowiada psychoterapeutka Jolanta Renduda.
  • Behawiorysta Piotr Wojtków uczy psiego języka i wyjaśnia, kto ma kogo słuchać w relacji człowiek – pies, żeby obie strony były szczęśliwe.
  • Amerykańska dziennikarka Beth Gardiner pojechała na Śląsk badać polskie powietrze. W wywiadzie dla „Zwierciadła” radzi, jak się chronić przed zanieczyszczeniami i znowu oddychać pełną piersią
I, jak zawsze w numerze październikowym, kalendarzyk. W tym roku aż cztery do wyboru.

 

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze