1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło poleca
  4. >
  5. Listopadowe wydanie miesięcznika „Sens”

Listopadowe wydanie miesięcznika „Sens”

W listopadowym wydaniu miesięcznika SENS zapraszamy do ciekawych spotkań z mądrymi ludźmi: tym razem polecamy okładkowy wywiad z siostrą Małgorzata Chmielewską oraz rozmowę z aktorką Martą Żmudą Trzebiatowską. Bohaterka okładki siostra Chmielewska, przywraca godność tym, którzy ją stracili, bo każdy jest według niej potrzebny.

 

Jak wyciągać siebie i wnioski z trudnych sytuacji" - tak brzmi Temat Numeru listopadowego wydania magazynu SENS. Razem z ekspertami staramy się w nim pokazać, jak patrzeć na nieprzyjemne rzeczy, by zamiast destabilizować, mogły nas czegoś uczyć.

Pokazujemy też, że to co, nas nie zabija, niekoniecznie musi nas wzmacniać, na co dowodem jest syndrom Atlasa, będący efektem przeżywania trudnych sytuacji w samotności i bez wsparcia innych. Na pozostałych stronach także przyglądamy się wielu poważnym i alarmującym tematom, jak samobójstwa wśród nastolatków czy transpłciowość.  Podpowiadamy, jak wspierać rodzica w żałobie, wspólnie z terapeutą Jackiem Masłowskim zastanawiamy się, jaką wartość ma dziś dla mężczyzn praca. Z kolei w rubryce Seksualnie pytamy Michała Lwa-Starowicza o to, jak nie zaniedbać czułości i namiętności podczas długiego i bezowocnego starania się o potomstwo. Dodajemy otuchy razem z Katarzyną Miller, która przekonuje, że warto stawać za sobą. Dociekamy też, czy wolny czas w ogóle istnieje i czy w naszym codziennym zabieganiu nie zapomnieliśmy o chwilach relaksu i czystej przyjemności. Tuż przed okresem sezonowego spadku nastroju piszemy o sposobach na to, by wzmocnić pracę naszego mózgu, tak by chronił nas przed stresem i złym samopoczuciem. Autoterapia influencerów

Z listopadowym "Sensem" jesień zapowiada się naprawdę kolorowo.

 

Zamów swój egzemplarz przez internet

Zapraszamy do zakupu wydania cyfrowego

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze