1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło

Jesień puka do drzwi!

Dziś rano mój ukochany synek wręczył mi mały bukiecik lekko pomarańczowo- żółtych liści. Natychmiast pomyślałam o przepięknej palecie kolorów i o tym, że już niedługo jesienny wernisaż mojej przyjaciółki UTY. Nie mogę się doczekać czym nas jesień zaskoczy w tym sezonie i z takim samym utęsknieniem żegnając lato, czekam na kolekcje makijażu jesiennego.

No a w tym sezonie sporo się dzieje. Kreatorzy  kompletnie nie poddali sie kolorystyce, która nas otacza i jesienna paleta cieni jest nieco mroczna czasami zabawnie kolorowa a u jeszcze innych srebrzy się i złoci swoim bogactwem. Ja jednak swoje serce w tym miesiącu oddałam palecie YSL. Długo zastanawiałam się dlaczego i kolejny raz patrząc na nią myślę,  że chodzi tu o czystość barw.

Nie wiem dlaczego większość klientek uważa, że złamane, zgaszone cienie o nijakich kolorach i do tego jakby różowo – beżowe usta to coś co dodaje im urody? Może to kwestia przyzwyczajenia? Brak odwagi? Myślę, że czas pożegnać smutne polskie ulice i zacząć się wyróżniać migocząc oczami w ciepłym jesiennym słońcu. Obiecuje Wam, że jeśli sięgniecie choć po jeden kolor z tej palety, nie zostaniecie niezauważone. Wasze oczy nabiorą czarodziejskiego blasku. Zestaw ten jest tak skomponowany, że pasuje kobietom o wszystkich kolorach oczu. Lawenda i zimna pistacja jest wspaniała dla niebiesko – i piwno – okich. Fiolet dla oczu brązowych, zieleń dla szarych a bakłażan dla zielonych.

Paleta to wspaniałe miejsce, gdzie mieszamy ze sobą wyciśnięte z tubki kolory farb. Czasami tylko te podstawowe. Mamy możliwość łączenia ich w dowolny sobie sposób. Co prawda do tej czynności przyda Wam się, jakieś pięć lat malarstwa :) . Obiecuję, że w kolejnych tygodniach coś Wam podpowiem, ponieważ nie wiem czy wiecie ale zanim zaczęłam malować kobiece twarze, moim tajemnym terytorium były blejtramy. Tak też sięgnijcie po swoje palety i do dzieła.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze