1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Otwarcie sklepu MARCO'POLO MEN

fot. materiały prasowe
Zobacz galerię 12 Zdjęć
W grudniu 2011 r. MARC O’POLO otworzyło pierwszy damski sklep w Polsce. Dziś, niespełna siedem lat później, z dziesięcioma sklepami i dwoma outletami w całym kraju, marka powraca do Galerii Mokotów, gdzie otworzyła salon MARC O'POLO MEN

!

Oficjalne otwarcie salonu miało miejsce 14 września 2018 r. Wśród zaproszonych gości byli reprezentanci prasy, blogerzy oraz influencerzy. Sklep MARC O’POLO MEN to 70 m² butikowej przestrzeni, która została zaprojektowana tak, aby sprawiać wrażenie komfortowej. Możemy tu nie tylko kupić ubrania, ale także napić się świeżej kawy. Wśród dostępnych w salonie linii są: MARC O’POLO Casual, MARC O’POLO Shoes oraz  MARC O’POLO Accessories. Sklep zlokalizowany jest w osławionej The Designer Gallery w Galerii Mokotów, która znana jest z szerokiego wyboru marek premium oraz jest licznie odwiedzana przez aktorów, polityków i celebrytów.

MARC O'POLO dedykowane jest osobom, które cenią jakośćdesign i naturalne materiały tak charakterystyczne dla tej niemieckiej marki modowej z korzeniami w Szwecji. Od 1967 roku marka opowiada o liberalnym, spokojnym podejściu do życia i pozostaniu wiernym sobie we wszystkim, co robisz.

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze