1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. NOWY POP – UP NESPRESSO W ATRIUM PROMENADA JUŻ OTWARTY!

NOWY POP – UP NESPRESSO W ATRIUM PROMENADA JUŻ OTWARTY!

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Nespresso otwiera kolejny pop – up w Warszawie. Tym razem po drugiej stronie Wisły, w Centrum Handlowym Atrium Promenada. Nowy punkt to kolejny krok marki na drodze rozwoju. Od teraz odwiedzający tę lokalizacją będą mogli zakupić ulubione mieszanki kaw Nespresso, a także zdegustować propozycje z najnowszej kolekcji Master Origin.

Nespresso to szwajcarska firma będąca liderem rynku najwyższej jakości kawy porcjowanej. Obecna w ponad 60 krajach na świecie jako pierwsza wprowadziła koncepcję kawy w kapsułkach. Od momentu powstania w 1986 roku marce towarzyszy prosta idea - umożliwić każdemu przygotowanie w domu filiżanki kawy doskonałej, jak z kawiarni. Oznacza to nieustanne dążenie do osiągnięcia najwyższej jakości we wszystkich działaniach firmy, od produkcji kawy po recycling zużytych kapsułek, oraz zobowiązanie do dalszego rozwoju.

Pop-up store w CH Atrium Promenada jest 10 punktem Nespresso w Polsce. Na terenie Warszawy znajdują się 4 butiki: na Nowym Świecie, w Nestle House przy ul. Domaniewskiej, w CH Galeria Mokotów i CH Arkadia oraz 2 punkty pop-up store: w CH Złote Tarasy i CH Sadyba Best Mall. Portfolio lokalizacji dopełniają: Wrocław z butikiem Nespresso usytuowanym w historycznych wnętrzach Hotelu Monopol, Katowice - butik w CH Silesia oraz Kraków z butikiem w Pasażu 13.

„Nasze punkty pop-up store od dawna z powodzeniem funkcjonują na świecie. W październiku 2016 roku otworzyliśmy pierwszy pop-up w Warszawie w Galerii Mokotów, który od początku cieszył się ogromną popularnością. Pop-upy tworzymy dla wygody naszych klientów, by zwiększyć dostępność kawy Nespresso. Oprócz pełnego asortymentu kaw Nespresso dostępne są w nich również wybrane modele ekspresów. Elementem, na który kładziemy największy nacisk, jest degustacja kaw. Poprzez to doświadczenie klienci dowiadują się więcej o naszej kawie – o jej pochodzeniu, jakości oraz o tym, co czyni ją wyjątkową.” – wyjaśnia Michał Proszewski, Business Executive Officer w Nespresso Polska.

Dzięki nowemu pop-upowi Nespresso w CH Atrium Promenada klienci będą mieli okazję przenieść się do fascynującego świata kawy, pełnego wyjątkowych smaków i aromatów. Obecni na miejscu specjaliści ds. kawy przedstawią wachlarz mieszanek Nespresso, w tym najnowszą kolekcję marki - Master Origin. Zaprezentują również szeroką ofertę ekspresów i akcesoriów, które uczynią domowy rytuał picia kawy jeszcze bardziej unikatowym doświadczeniem.

Wszystkie kawy marki Nespresso można zamówić także poprzez Centrum Obsługi Klienta, stronę: https://www.nespresso.com/pl/ oraz przy użyciu aplikacji mobilnej.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze