1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

WEEKEND Z MARKĄ SKEYNDOR I NOVA GROUP - KONFERENCJA „NAUKA KREUJE PIĘKNO”

Zobacz galerię 7 Zdjęć
W dniach 26-29 października miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – weekend z  jedną najbardziej rozpoznawalnych profesjonalnych marek kosmetycznych na polskim rynku, hiszpańską marką Skeyndor w Hotelu Bania, w Białce Tatrzańskiej. Ponad 120 osób: klienci marki i przedstawiciele mediów wzięli udział w konferencji naukowej Skeyndor i Nova Group - wyłącznego dystrybutora marki w Polsce. W trakcie konferencji odbyła się premiera nowej generacji SKEYNDOR POWER C+, linii o potrójnej mocy antyoksydacyjnej i jeszcze wyższej koncentracji witaminy C - 25%!

 

Marka Skeyndor, od ponad 50 lat, kreuje nowe kierunki rozwoju branży kosmetycznej, wprowadzając na rynek produkty profesjonalne o unikalnych, zaawansowanych składach i dzieląc się bogatą wiedzą. Konferencja była szansą na poznanie tajników sukcesu marki i jej planów na przyszłość.

Andrzej Chmielewski, CEO Nova Group:  „Za nami wspaniałe wydarzenie, które pokazuje, że spektakularne odkrycia nowych składników aktywnych Skeyndor, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych i atrakcyjnie przekazywanej wiedzy, są niezwykle pożądane przez rynek w Polsce. Program był bogaty w wiedzę  merytoryczną ale zadbaliśmy też o liczne atrakcje – noc saunowania w unikalnych saunach hotelowego Sielsko–Anielsko SPA, relaks w termach, wieczór w kasynie oraz szampańska zabawa w klubie nocnym, połączona z poszukiwaniem Agenta 007”.

 Sielsko Anielsko SPA to komfortowa strefa spa w Hotelu Bania, w której znajduje się: 7 gabinetów zabiegowych, 4 nowoczesne sauny (m.in. chlebowa i jodłowa), niecka wodna z hydromasażem, studnia góralska i pokój relaksu. Wyróżnikiem marki Skeyndor jest stosowanie ściśle wyselekcjonowanych substancji aktywnych, które gwarantują najwyższą skuteczność pielęgnacji, zarówno w przypadku zabiegów gabinetowych, jaki i kosmetyków do pielęgnacji domowej, które również można nabyć w Sielsko Anielsko SPA.  

Marka Skeyndor, szczególnie teraz, poleca nowa generację linii  POWER C+.  To aż 4 różne formy kwasu askorbinowego połączone z wyciągami z super owoców – granatu i jagód acai, dla efektu potrójnego działania antyoksydacyjnego. W zabiegu profesjonalnym zastosowano aż 25% stabilizowanych pochodnych witaminy C, które są bardziej odporne na działanie światła, tlenu oraz temperatury. Zapewnia to znacznie większe przenikanie i maksymalne wchłanianie komórkowe. Dzięki połączeniu składników aktywnych oraz wyjątkowego masażu kamieniami Gua Sha, skóra jest rozjaśniona, zrewitalizowana i widocznie odmłodzona. Zabieg wykończony jest kremem z wyciągiem kamienia księżycowego dla jeszcze lepszego efektu „glow”.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze