1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Nowy butik i nowa kolekcja – jagg. jak zwykle zachwyca

Zobacz galerię 14 Zdjęć
Najnowsza kampania jagg. przenosi nas do sensualnego świata. Zmysłowa kobieta na tle eklektycznych wnętrz opowiada filmową historię. Ciepłe, malarskie światło nadaje zdjęciom miękkości. Romantyczne stylizacje oraz naturalny makijaż podkreślają biżuterię, która wydobywa kobiecość. Zdjęcia wyglądają, jak klatki filmu z lat 70, oddają nasz ulubiony klimat vintage.

W tym sezonie kolekcja jagg. została podzielona na dwie linie - jagg. i jagg. vintage. Linia jagg. to współcześnie, ręcznie wykonana biżuteria minimalistyczna oraz ta, inspirowana unikatami z przełomu XIX/XX w. Znajdziemy w niej symboliczne motywy, takie jak jaskółki czy węże. Niegdyś jaskółka dawana przez kochanka była znakiem wiecznego oddania, a splecione węże na pierścionkach symbolizowały nieskończoną miłość.

To co wyróżnia markę jagg. to łączenie stylu vintage z najnowszymi trendami, dlatego jaskółki zawieszamy na kolczykach kołach, a naszyjnikom z bogatymi dawnymi motywami nadajemy delikatności. Łańcuszki z których stworzyliśmy kolczyki, mimo że wyglądają bardzo współcześnie, zostały wyprodukowane kilkadziesiąt lat temu. Ponadto w kolekcji znajdziemy minimalistyczne pierścionki z kamieniami szlachetnymi, delikatne sygnety z monogramem, klasyczne kolczyki koła czy bransolety obręcze ozdobione perłami.

Marka łączy w swojej ofercie współczesną kolekcję oraz autentyczną biżuterię przedwojenną. Wraz z powstaniem nowego butiku poszerzamy linię jagg. vintage, którą tworzą między innymi, otwierane medaliony ze złoconego mosiądzu, pierścionki z brylantami, szafirami, rubinami czy szmaragdami oraz złote bransolety i broszki z granatami. Wszystkie te unikaty powstały w pracowniach dawnych mistrzów złotnictwa.

Biżuteria proponowana przez jagg., bez względu na to, czy została wykonana współcześnie, czy dziesiątki lat temu, ma w sobie duszę, podobnie możemy powiedzieć o nowo otwartym butiku. Wnętrze zaprojektowane przez Zofię Wyganowska i Agate Melerską, nawiązuje do koncepcji łączenia stylów przez markę jagg. Proste formy idealnie komponują się z kryształowymi żyrandolami vintage, marmurami i ciepłym drewnem. Minimalistyczne akcesoria Mar’a Design dodają wnętrzu współczesnego charakteru.

Kolekcja jagg. dostępna jest w nowym butiku projektantki znajdującym się przy ul. Mokotowskiej 28 (wejście od Koszykowej) oraz częściowo w sklepie internetowym.

Modelka: Maria Konieczna/ Gaga Models

Zdjęcia: Gosia Turczyńska

Makijaż i włosy: Aga Wilk

Stylizacja: Maja Naskrętska

Wnętrza: Yestersen

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze