1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Światowa premiera "Once Upon a Time in Hollywood"

Światowa premiera "Once Upon a Time in Hollywood"

Brad Pitt, Margot Robbie i Leonardo dicaprio na światowej premierze Once Upon a Time in Hollywood w Los Angeles”. (Fot. BEW)
Za nami światowa premiera największego hitu Quentina Tarantino ostatnich lat - "Once Upon a Time in Hollywood". Podczas uroczystości mogliśmy obserwować nie tylko największe gwiazdy Hollywood, które wcieliły się w główne role, ale także polskiego aktora Rafała Zawieruchę, który wcielił się w rolę Romana Polańskiego.

O tym filmie mówi się już od dawna. W Polsce nowe dzieło jednego z najwybitniejszych, ale i kontrowersyjnych reżyserów, który ma na swoim koncie m.in. kultowe "Pulp Fiction", "Kill Bill", "Django" czy "Bękarty wojny", trafi do kin 16 sierpnia. Tymczasem w Los Angeles odbyła się światowa premiera z udziałem Brada Pitta, Margot Robbie, Leonadro di Caprio, a także wielu innych aktorów, twórców filmowych i celebrytów, którzy wzięli udział w uroczystej projekcji filmu - Sofii Vergary, Britney Spears, Chrisa Hemswortha, Adriany Limy itp.

Najnowsze dzieło Tarantino to historia byłego gwiazdora filmowego oraz jego przyjaciela, którzy starają się odnaleźć w pędzących realiach Hollywood z lat 60. ubiegłego wieku. W tle filmu i głównego wątku bohaterów pojawia się także obraz współczesnej krainy snów ze wszelkimi spektakularnymi, ale i tragicznymi wydarzeniami. Reżyser zdecydował się bowiem pokazać w filmie także okrutną historię morderstwa ukochanej żony polskiego reżysera Romana Polańskiego, które wstrząsnęło międzynarodową społecznością.

W rolę Polańskiego wcielił się polski aktor - Rafał Zawierucha, który także był obecny na światowej premierze, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Jak na razie wiemy jedynie, że Polak pojawia się w filmie jedynie w kilku krótkich momentach, natomiast to właśnie prawdziwa historia tragedii, która spotkała wtedy Polańskiego jest jednym z najbardziej wrażliwych i przerażających wątków w filmie.

Z niecierpliwością czekamy na polską premierę opowieści o Hollywood z lat największej świetności - ciągłej walki o widza, ale także ery musicali i spektakularnych widowisk filmowych.

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze