1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Netflix udostępnia ponad 30 tytułów... za darmo

Netflix udostępnia ponad 30 tytułów... za darmo

fot. iStock
fot. iStock
Nie ma co ukrywać - w czasie domowej kwarantanny sporo poświęcamy czasu na tym, aby nadążać za nowościami udostępnianymi na platformach z filmami i serialami. W związku z tym, że nie wszyscy jednak posiadają dostęp do wszelkich platform streamingowych, jedna z nich postanowiła podzielić się swoimi tytułami z szerszym gronem odbiorców.

Netflix pomimo tego że praktycznie cały czas dostarcza nam nowości w postaci seriali i filmów, które dołącza do swojej oferty, postanowił udostępnić ponad 30 różnych tytułów zupełnie za darmo - także dla tych, którzy nie posiadają konta na platformie.

Na profilu Netflix dostępnym na Youtubie znajdziemy udostępnione w całości takie hity jak: "Nasza planeta" - niezwykły serial przyrodniczy, który zabiera widzów w magiczną podróż po najbardziej niezwykłych zakątkach fascynującej planety, m.in. tropikalnych lasach , archipelagach, dżunglach, wodach przybrzeżnych, pustyniach, sawannach itp. Wśród pozostałych tytułów znalazły się m.in: "XIII poprawka" - film dokumentalny o przyczynach kryminalizacji Afroamerykanów, "Zion" - dokument o urodzonym bez nóg chłopcu, który postanawia zostać zapaśnikiem, czy "Babies" - fascynujący serial dokumentalny o tym, jak zachowują się niemowlęta w pierwszych latach swojego życia.

Wśród pozostałych hitów, które obejrzymy zupełnie za darmo, znalazły się także: "The White Helmets", seria "Expleined", czy świetny film "Knock Down The House" z 2019 roku, a także wiele innych propozycji, które umilą nam czas spędzany w domu.

Jak na razie wszystkie filmy dostępne są w języku angielskim.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze