1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. „Reżim” z Kate Winslet w roli dyktatorki – publikujemy zwiastun i zdradzamy datę premiery

„Reżim” z Kate Winslet w roli dyktatorki – publikujemy zwiastun i zdradzamy datę premiery

Kate Winslet w serialu „Reżim” (Fot. materiały prasowe HBO Max)
Kate Winslet w serialu „Reżim” (Fot. materiały prasowe HBO Max)
Kate Winslet przyzwyczaiła nas do różnorodnych i niemal zawsze świetnych aktorskich wcieleń, ale w takiej roli jej jeszcze nie widzieliśmy. HBO Max opublikowało właśnie zwiastun serialu „Reżim”, w którym zagra bezwzględną dyktatorkę fikcyjnego europejskiego państwa. Premiera produkcji niebawem.

Mroczna produkcja w niepokojąco komediowym klimacie opowie historię życia w murach współczesnego autorytarnego reżimu, który zaczyna się rozpadać. Kanclerka Elena Vernham (Kate Winslet), która przez dłuższy czas nie opuszczała pałacu, popada w coraz większą paranoję i niestabilność. Zwraca się więc do nieprzewidywalnego żołnierza, Herberta Zubaka (Matthias Schoenaerts), jako swojego powiernika. W miarę jak wpływ Zubaka na kanclerkę rośnie, Elena próbująca rozszerzyć swoją władzę – zaczyna ją tracić, zarówno w pałacu, jak i kraju. W sieci pojawił się właśnie oficjalny zwiastun serialu „Reżim”.

Serial „Reżim” – obsada

U boku Kate Winslet w serialu zobaczymy między innymi: Matthiasa Schoenaertsa, Guillaume'a Gallienne'a, Andrea Riseborougha, Marthę Plimpton oraz Hugh Granta. Reżyserami serialu są Stephen Frears i Jessica Hobbs. Za produkcję odpowiada duet znany za serial „Sukcesja” – Will Tracy i Frank Richa. Scenariusz napisali Seth Reiss, Sarah DeLappe, Gary Shteyngart i Jen Spyra, a producentami wykonawczymi są Frank Rich, Tracey Seaward, Kate Winslet, Stephen Frears oraz Jessica Hobbs.

Serial „Reżim” – premiera

Premiera serialu „Reżim” już 3 marca w HBO Max. Serial będzie się składał z sześciu odcinków, a finał zostanie wyemitowany w niedzielę 7 kwietnia.
Źródło: materiały prasowe HBO Max
Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze