1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Nowa komedia romantyczna z Anne Hathaway. Zobacz zwiastun „The Idea of You”

Nowa komedia romantyczna z Anne Hathaway. Zobacz zwiastun „The Idea of You”

Kadr z filmu „The Idea of You” (Fot. materiały prasowe)
Kadr z filmu „The Idea of You” (Fot. materiały prasowe)
Komedia romantyczna z 40-letnią singielką w roli głównej? Nas to przekonuje. Szczególnie, że wikła się ona w romans z przystojnym 24-latkiem. I tym bardziej, że w roli głównej zobaczymy Anne Hathaway. Premiera filmu już 2 maja na Prime Video.

Ostatnio pisałyśmy, że komedie romantyczne przeżywają swój renesans – i każdy kolejny tytuł zdaje się to potwierdzać. Niedawno odbyła się premiera „Tylko nie ty” („Anyone But You”) z Sydney Sweeney i Glenem Powellem (przyznać się, kto też cały czas nuci „Unwritten” pod nosem?), jutro do kin wchodzi „Miłość bez ostrzeżenia” („She Came to Me”), a już niebawem na platformie Prime Video zadebiutuje „Na samą myśl o tobie” (ang. „The Idea of You”). Swoją drogą w obu z ostatnich tytułów będziemy mogli podziwiać olśniewającą Anne Hathaway.

„Na samą myśl o tobie” – o czym jest film?

Tak właśnie, to Hathaway zagra główną rolę w „The Idea of You”. Wcieli się ona w 40-letnią singielką (rozwódkę), którą mąż zostawił dla młodszej kobiety. Teraz na dodatek zaniedbuje obowiązki ojca i wystawia do wiatru nastoletnią córkę, z którą miał pojechać na festiwal Coachella. Wszystko więc zostaje na głowie Solène. Jednak nic nie dzieje się bez przyczyny. Kobieta jest dokładnie tam, gdzie powinna być. To na festiwalu bowiem poznaje obłędnie przystojnego i utalentowanego – dodajmy też, że 16 lat młodszego – Hayesa Campbella, lidera najpopularniejszego boys bandu na świecie: One Dire… to znaczy – August Moon. Między Solène i młodszym od niej mężczyzną od razu iskrzy. Efekt? Burzliwy romans. Jednak wkrótce status supergiwazdy Hayesa stworzy nieuniknione wyzwania dla ich relacji, a Solène odkryje, że ​​życie w blasku jego reflektorów może być czymś więcej, niż się spodziewała.

Czytaj także: Filmy i seriale o miłości, na które czekamy – 6 tytułów

Kadr z filmu „The Idea of You” (Fot. materiały prasowe) Kadr z filmu „The Idea of You” (Fot. materiały prasowe)

Koniecznie zobaczcie zwiastun filmu:

PS W trailerze możecie usłyszeć debiutancki singiel ze ścieżki dźwiękowej filmu – „Dance Before We Walk”, który również jest już dostępny online.

„The Idea of You” – duet Anne Hathaway i… Harry’ego Stylesa?

W roli 40-letniej singielki zobaczymy wspomnianą już 41-letnią Anne Hathaway, laureatkę Oscara za grę w „Les Miserables: Nędznicy”. Na ekranie partnerować jej będzie Nicholas Galitzine, który wcieli się w Hayesa Campbella. W Internecie natomiast aż huczy od plotek, że grana przez niego postać jest inspirowana Harrym Stylesem, światowej sławy piosenkarzem, zespół August Moon zaś – zespołem One Direction. W tym momencie warto wspomnieć, że scenariusz do filmu powstał na podstawie powieści Robinne Lee o tym samym tytule, w Polsce wydanej jako „Na samą myśl o tobie”, która według fanów Stylesa jest fanfikiem inspirowanym jego osobą. Co prawda autorka książki nie przyznała tego wprost, lecz fani wiedzą swoje. Szczególnie że Harry Styles ma w swojej biografii także związki ze starszymi kobietami…

„Na samą myśl o tobie” – obsada i twórcy

Obok Anne Hathaway i Nicholasa Galitzine’a (który zyskał masę fanek rolą w „Purpurowych sercach”) na ekranie zobaczymy Reida Scotta w roli byłego męża Solène oraz Ellę Rubin jako jej nastoletnią córkę. Poza tym w obsadzie znaleźli się m.in.: Annie Mumolo, Perry Mattfeld i Jordan Aaron Hall. Jaiden Anthony, Raymond Cham, Vik White i Dakota Adan.

Kadr z filmu „The Idea of You” (Fot. materiały prasowe) Kadr z filmu „The Idea of You” (Fot. materiały prasowe)

Scenariusz, na podstawie wspomnianej powieści Robinne Lee, napisała Jennifer Westfeldt („Single od dziecka”), także producentka wykonawcza. Reżyserią zaś zajął się Michael Showalter („Oczy Tammy Fave”, „I tak cię kocham”).

„The Idea of You” – premiera i gdzie oglądać

Film „The Idea of You” zadebiutuje na platformie Prime Video już 2 maja 2024 roku. Szykuje się bardzo przyjemna majówka!

Źródło: Caroline Brew, „‘The Idea of You’ Trailer: Anne Hathaway Falls for Nicholas Galitzine in Harry Styles-Inspired, R-Rated Romantic Drama”, variety.com [dostęp: 07.03.2024]

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze