fbpx

„Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem” – nowa książka Miłosza Brzezińskiego!

"Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem" - nowa książka Miłosza Brzezińskiego!
fot. materiały prasowe

Dziś nakładem Wydawnictwa Zwierciadło ukazała się najnowsza książka Miłosza Brzezińskiego „Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem”.
Miłosz Brzeziński to topowy polski trener z międzynarodowym certyfikatem coacha ICC. Konsultant CNBC Biznes i TVN w zakresie prychologii biznesu. Autor obrazoburczych felietonów, obrzydliwych recenzji i rewolucyjnych artykułów na temat biznesu w teorii i w praktyce. Profesor Działań Skutecznych w Instytucie Kreowania Skuteczności. Konsultuje celebrytów, dziennikarzy i najwyższą kadrę manadżerską w Polsce. Denerwuje. Wyzłośliwia się. Zmusza do myślenia. Ma dwa życiowe motta (Prawdziwa pasja, to wydzieranie światu wiedzy 24 godziny na dobę oraz Wyróżnij się albo zgiń) i dwa rodzaje wizytówek (poważne i niepoważne).

Książka „Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem” dostępna jest do kupienia w naszej księgarni

Możecie także nabyć u nas poprzednią książkę Miłosza – pt. „Biznes czyli kupa ludzi”, która „ma prowadzić do rozwoju zespołów i wspólnotowego nadążania za zmieniającym się światem. Do osiągania wyników PONADPRZECIĘTNYCH „ . Do kupienia w naszej księgarni