fbpx

Powstanie czwarta część „Matrixa” z Keanu Reevesem!

Powstanie czwarta część Matrixa z Keanu Reevesem!
Kadr z filmu Matrix: Reaktywacja. (fot. BEW)

Spekulacje na temat kolejnej części kultowego „Matrixa” pojawiały się w sieci od lat. Ale wszyscy przyzwyczaili się już, że o powrocie tego typu produkcji plotkuje się bezustannie i niewiele z nich znajduje następnie potwierdzenie w rzeczywistości. Nie tym razem. Kolejna odsłona „Matrixa” została własnie oficjalnie potwierdzona.

O Keanu Reevesie, który w „Matrixie” wcielił się w postać głównego bohatera było ostatnio głośno także za sprawą informacji, że pojawi się w wyczekiwanej grze produkowanej przez polskie studio CD Projekt RED – „Cyberpunk 2077”. Niedawno można go było także podziwiać na dużym ekranie, w kolejnej odsłonie „Johna Wicka”. Ta informacja zszokowała jednak wszystkich jego fanów.

Czwarta część historii wiodącego podwójne życie programisty komputerowego, będzie kontynuacją poprzednich, zakończonych ogromnych sukcesem produkcji – „Matrix”, „Matrix: Reaktywacja” i „Matrix: Rewolucje”. Reżyserią ponownie zajmie się Lana Wachowski.

Keanu Reeves jako Neo w filmie Matrix. (fot. BEW)

To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla fanów historii „Matrixa” – w nowym filmie zobaczymy między innymi Keanu Reevesa oraz Carrie-Anne Moss, którzy wcielili się w role Neo oraz Trinity w poprzednich częściach produkcji.

„Nie możemy być bardziej podekscytowani ponownym wejściem do świata Matrixa z Laną. Lana jest prawdziwą wizjonerką – wyjątkową i oryginalną twórczynią. Cieszymy się, że pisze, reżyseruje i produkuje nowy rozdział w uniwersum Matrixa” – podkreślił prezes Warner Bros wytwórni filmowej, która wyprodukuje najnowszego Matrixa, Toby Emmerich.

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze
?>