1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu w Akademii Leona Koźmińskiego

Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu w Akademii Leona Koźmińskiego

123rf.com
Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza coachów, osoby związane z rozwojem potencjału ludzkiego i menedżerów, do udziału w konferencji poświęconej coachingowi.

W ramach konferencji odbędą się wykłady i ćwiczenia dotyczące nowych technik pracy i metod rozwiązywania konfliktów w procesie zmiany. Uczestnicy poznają narzędzia do skutecznego wprowadzania zmian w organizacji, dowiedzą się, jak inspirować ludzi do efektywnego działania i jak stać się świadomym liderem potrafiącym odkrywać talenty w swoim otoczeniu.

O swoim doświadczeniu we wdrażaniu eco-przywództwa, coachingu analityczno-sieciowego i zen- coachingu opowiedzą coachowie z różnych krajów

6 lutego w atrium Akademii Leona Koźmińskiego dodatkowo zaprezentują się firmy i wydawnictwa z obszaru coachingu i rozwoju osobistego Coaching Expo 2012.

5-7 lutego 2012, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie. Informacje i zgłoszenia: Centrum Coachingu ALK, Marta Obrycka, tel. 22 519 22 45, coaching@kozminski.edu.pl. warto także odwiedzić stronę: www.coaching.kozminski.edu.pl i przeczytać .

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze