1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Styl Życia

Manifestacja miłości – techniki i afirmacje, które warto znać

(iStock)
(iStock)
Manifestacja miłości pomaga otworzyć się na nowe uczucie i zapomnieć o bolesnych rozczarowaniach. Nie od dziś wiadomo przecież, że prawo przyciągania ma ogromną moc. To, jakie myśli wysyłamy do wszechświata, wraca do nas chociażby w postaci energii. Warto zadbać o to, aby ta była pozytywna. Jak to zrobić? Poznajmy techniki i afirmacje, które przyciągają miłość!

Manifestacja miłości – na czym polega?

Bolesne rozstania w przeszłości często sprawiają, że zamykamy się na nową miłość. Podświadomie możemy nawet ją odtrącać przez brak wiary w to, że spotka nas jeszcze coś dobrego. Negatywne myśli nie pomagają. Wraz z nimi wysyłamy negatywną energię, która nas otacza i nie pozwala w pełni żyć tu i teraz. Możemy to jednak zmienić. W końcu same kształtujemy swoje życie! Od czego zacząć? Od manifestacji miłości własnej! Kiedy zrozumiemy, że zasługujemy na nową miłość, to uczucie przyjdzie do nas szybciej, niż mogłoby się wydawać.

Jak manifestować miłość własną? Początkowo wystarczy skupić się na pozytywnym przesłaniu, które skierujemy do nas samych. Warto wypowiadać je na głos, nawet kilka razy dziennie. Dzięki nim uwierzymy w nasz potencjał!

Przykładowe afirmacje miłości własnej

Afirmacje pozwalają przeprogramować umysł i sposób myślenia. Na miłość możemy otworzyć się dopiero wtedy, kiedy pokochamy siebie. Od czego zacząć?

 1. Zapisujcie afirmacje na kartce. Mogą to być wasze marzenia, plany czy sytuacje, które sobie zwizualizujecie. Powinny być krótkie i precyzyjne.
 2. Afirmacje formułujcie w czasie teraźniejszym i w pierwszej osobie.
 3. Nie używajcie negatywnych słów, skupcie się na tym, co dobre.

W afirmacji miłości pomocna będzie mantra. Warto dobrać ją do intencji. Jak może brzmieć przykładowa mantra?

 • Zasługuję na miłość.
 • Jestem wystarczająca taka, jaka jestem.
 • Jestem warta szacunku i miłości.

Jak przyciągnąć miłość?

Trudno przewidzieć, ile czasu wymaga afirmacja miłości własnej. Niektóre z was poczują się gotowe na nowe uczucie już zaledwie po kilku tygodniach, inne mogą potrzebować nawet kilku miesięcy. Jedno jest pewne – będziecie wiedzieć, kiedy to się stanie. Wówczas przyjdzie pora na afirmacje miłości romantycznej. W tym przypadku sama mantra nie wystarczy. Warto przejść przez cały proces manifestacji miłości i powtarzać go codziennie!

Jak przyciągnąć miłość konkretnej osoby?

Afirmacja idzie w parze nie tylko z mantrą, ale i medytacją.

 1. Ułóżcie się w wygodnej pozycji w miejscu, w którym panuje cisza. Możecie je wcześniej odpowiednio przygotować: zgasić światło, zapalić ulubione świece, włączyć nastrojową muzykę.
 2. Skoncentrujcie się na oddechu. Postarajcie się go unormować.
 3. Powtarzajcie w myślach swoją mantrę.
 4. Jeśli mantra dotyczy konkretnej osoby, wyobraźcie ją sobie.
 5. Zwizualizujcie swoje życie po spełnieniu się afirmacji. Jak wyglądacie? Jak się czujecie? Co robicie? Postawcie na jak najwięcej szczegółów.
 6. W tym momencie poczujecie ciepło, które rozchodzi się po waszym ciele. Poddajcie się mu.
 7. Czujecie, że możecie zakończyć manifestację miłości? Poruszcie delikatnie kończynami. Weźcie kilka głębokich oddechów. Rozciągnijcie się i powoli wstańcie.

Przykładowe mantry miłości romantycznej

Jak może brzmieć przykładowa mantra, którą wypowiecie na głos lub w myślach?

 • Miłość jest wokół mnie, jestem na nią otwarta.
 • Przyciągam do siebie miłość.
 • Mój wymarzony partner już się do mnie zbliża.
 • Czuję otaczającą mnie miłość.

Jak manifestować miłość?

Manifestacja miłości to nie tylko medytacja czy mantra. To całkowita zmiana sposobu myślenia. Nie skupiamy się już na tym, co złe. Każde potknięcie traktujemy jako lekcję, za którą czujemy wdzięczność. Wierzymy, że spotka nas coś dobrego i staramy się doceniać najdrobniejszą rzecz. Dopiero taka postawa sprawi, że przyciągniemy do siebie dobro: wspaniałych ludzi i ich przyjaźń oraz miłość.

Niektórzy do manifestacji miłości wykorzystują również moc kamieni. W tym przypadku doskonale sprawdzi się kwarc różowy. Dlaczego? Jest to kamień miłości, która rozbudza gotować do dawania i zdolność współodczuwania. W trakcie medytacji warto zaciskać go w ręku. Możecie go również ustawić przy swoim łóżku.

Dla kogo są afirmacje na miłość?

Afirmacje na miłość mogą pomóc każdemu, zwłaszcza osobom, które pragną zmiany i do niej dążą. Skorzystają z nich zwłaszcza ci, którzy chcą:

 • szczęśliwie się zakochać;
 • uzdrowić swój związek;
 • naprawić relacje z przyjaciółmi lub członkami rodziny;
 • znaleźć nowych, wartościowych przyjaciół;
 • pokochać i zaakceptować siebie w pełni.

Manifestacja miłości to nie mit, ale skorzystają z niej wyłącznie osoby, które naprawdę w nią wierzą. Ważna jest też systematyczność. Pierwszym krok w jej stronę to nauka odpuszczenia i wybaczenia, a następnie pokochania siebie. Stąd już prosta droga do odnalezienia prawdziwej miłości. Uwierzcie w siebie i w to, że na nią zasługujecie.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze