1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Bielizna w stylu LIBERTÉ

Bielizna w stylu LIBERTÉ

Zobacz galerię 15 zdjęć
Wszystko zaczęło się od prostej obserwacji: w polskiej bieliźnie brakuje marki dla otwartych, ciekawych życia dziewczyn, które swoją kobiecość traktują swobodnie i lekko. Które nie zakładają stanika tylko po to, żeby leżeć w nim przy świecach na łóżku. Będących sobą i naturalnie seksownych.

Tymczasem codziennie rano, ubierając się, idziemy na kompromisy. Dziś wygodna czy zmysłowa? Funkcjonalna czy oryginalna? Sportowa czy na randkę? Dlatego powstała MISS LIBERTÉ. Marka, która macha na pożegnanie dotychczasowym regułom. Swobodna, zalotna i oryginalna zarazem. Beztrosko łącząca w całość to, co dotychczas wydawało się nie do połączenia.

W MISS LIBERTÉ apetyczne kolory zamknięte w ultra-lekkiej, kobiecej formie wydobywają piękno ciała i naturalny, dziewczyński seksapil. Każdy model to skarb w szufladzie, który zakłada się z uśmiechem i nosi z przyjemnością. Bielizna jest szyta ręcznie w Polsce, zgodnie z regułami fair trade,  w krótkich seriach, z rozkosznych dla skóry materiałów: miękkich tiuli, francuskich koronek i aksamitu.

- Nie interesują nas staniki, które pięknie wyglądają na zdjęciu ale są po prostu niewygodne w noszeniu. Nie znajdziesz też u nas usztywnianych push-upów choć wiemy, że bywają niezastąpione – tą działkę zostawiamy innym. Wolność i wygoda – to motto Miss Liberté. A, że lubimy zjeść ciastko i mieć ciastko – to bielizna, w której wygląda się zjawiskowo.

MISS LIBERTÉ z dumą reprezentuje odważną, lokalną markę, w której liczy się fantazja i detale. Tworzy bieliznę dla wszystkich wolnych  i ciekawych życia kobiet, których wnętrze jest tak kolorowe jak Miss Liberté. Zajrzyj na stronę, by obejrzeć całą kolekcję marki:

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze