1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Zespół LemON rusza w trasę koncertową promującą nowy album

Igor Herbut, wokalista i lider grupy LemOn (Fot. materiały prasowe Good Taste)
Igor Herbut, wokalista i lider grupy LemOn (Fot. materiały prasowe Good Taste)
Wiosną 2024 roku zespół LemON wyrusza w klubową trasę koncertową promującą nowy studyjny album „Piatka”, który ukazał się jesienią ubiegłego roku. Kwietniowa trasa to klubowe spotkanie z muzyką zespołu w ośmiu polskich miastach – LemON wystąpi m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Warszawie.

LemON słynie z emocjonalnych i energetycznych koncertów, które przyciągają tysiące fanów uwielbiających charakterystyczny głos Igora Herbuta. Wiosenna trasa będzie okazją, aby usłyszeć na żywo utwory z „Piatki” oraz największe przeboje grupy. Przy produkcji najnowszej płyty zespół po raz pierwszy współpracował z Bogdanem Kondrackim, czołowym producentem na polskiej scenie muzycznej, który wyprodukował m.in. „Comfort and Happiness” oraz „Annoyance and Disappointment” Dawida Podsiadły, „W spodniach czy w sukience?” Ani Dąbrowskiej czy „Kochać” Maryli Rodowicz.

Płyta „Piatka” to autorskie utwory z charakterystycznymi dla LemON pełnymi emocji tekstami, charyzmatycznym i porywającym wokalem oraz kompozycjami, które oddają osobisty charakter utworów. Wydawnictwo promują single „Ptaki” i „Dużo Ciebie mi”, które mają już blisko dwa miliony odtworzeni w serwisie Spotify oraz wydany z końcem października “Chamski" z teledyskiem w reżyserii Michała Pańszczyka.

Zespół LemON powstał w 2011 roku z inicjatywy wokalisty i kompozytora Igora Herbuta. Grupa ma na koncie cztery studyjne albumu, nominacje do Fryderyków i przebojowe single, m.in. „Nice”, „Jutro” i „Scarlett”, które znalazły się na szczycie list przebojów w Polsce.

Harmonogram koncertów:

4 kwietnia 2024 roku – Łódź, Wytwórnia
5 kwietnia 2024 roku – Gdańsk, Stary Maneż
6 kwietnia 2024 roku – Bydgoszcz, SISU Arena
7 kwietnia 2024 roku – Poznań, Tama
11 kwietnia 2024 roku – Katowice, P23
12 kwietnia 2024 roku – Wrocław, Zaklęte Rewiry
21 kwietnia 2024 roku – Kraków, Forty Kleparz*
26 kwietnia 2024 roku– Warszawa, Palladium

*koncert nieorganizowany przez agencję Good Taste Production

Bilety są już dostępne w sprzedaży za pośrednictwem www.eventim.pl/goodtaste. Organizatorem trasy koncertowej jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Regulamin wydarzeń jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze