1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Nowa kolekcja od Łukasza Jemioła: FIRST LOVE SECOND SEX; FIRST SEX SECOND LOVE

Tuż przed świętem zakochanych projektant mody Łukasz Jemioł wypuszcza linię Basic z nowymi hasłami-deklaracjami nawiązującymi do pierwszych uczuć i doznań.

Nową serię ubrań tworzą damskie i męskie bluzy oraz T-shirty (100% bawełny), a także kurtki bomber z jedwabiu – wszystkie projekty należące do tej linii mają wyhaftowane napisy FIRST LOVE SECOND SEX lub FIRST SEX SECOND LOVE i występują w ulubionej przez projektanta palecie barw: szarości, czerni, bieli oraz czerwieni. Dodatkowo bluzy są do wyboru w dwóch opcjach: z kapturem lub bez.

“Hasła z nowej kolekcji mają wielowymiarowe znaczenie. Daję odbiorcom przestrzeń do własnej interpretacji. Mogą odwoływać się do pierwszych uczuć, pierwszych doznań, potrzeb i nastrojów w danym momencie, a także do sumy własnych doświadczeń. Nowe hafty nawiazują do ważnych w życiu emocji i instynktów, może nawet do jednych z najbardziej podstawowych? Podobnie jak ubrania z mojej linii Basic są rzeczami pierwszej potrzeby, codziennego użytku, czymś na czym bazujemy. Bluza lub T-shirt z taką deklaracją to idealny pomysł na prezent z okazji Walentynek.” – mówi projektant Łukasz Jemioł.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze