1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

LOOKBOOK LOFT37 SS2017

Zobacz galerię 10 Zdjęć
LOFT37 przedstawia swój LOOKBOOK wiosna-lato 2017. Nowa kolekcja LOFT37 SKY IS THE LIMIT daje siłę i odwagę, by sięgać nieba i przebojem realizować wyznaczone cele. Propozycje LOFT37 w nadchodzącym sezonie mają wiele twarzy. Są subtelne i romantyczne, ale także odważne, szalone i potrafią zaskakiwać.

SKY IS THE LIMIT to hasło kobiety nowoczesnej, wolnej i śmiało patrzącej w przyszłość. W nowych butach odnajdzie ona w sobie energię, by stawić czoła szarej codzienności i przebojem iść przez życie. Kobieta LOFT37 nie boi się wyzwań, dlatego stawia na wyraziste stylizacje. Swoją garderobę komponuje odważnie i z polotem. Wybiera różne wzory, bo przecież zmienną jest, ale cel jest jeden - w wiosenno-letniej szafie musi mieć buty, którymi podbije świat.

Zdjęcia do najnowszego lookbooka zrealizował Jakub Pleśniarski. Za stylizację odpowiadała Alicja Werniewicz. Fryzurą zajął się Wida Gryguć z "U Fryzjerów", make-up to dzieło Iza Kućmierowska. W rolę kobiety LOFT37 wcieliła się modelka Klaudia Ungerman Osińska.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze