1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

LALO – kolekcja Cztery Pory Roku 2011/12

</a> Więcej zdjęć w galerii
Więcej zdjęć w galerii
Zobacz galerię 9 zdjęć
Przyroda zawsze się odradza. Jak w micie o Demeter i Persefonie. Po zimie nadchodzi wiosna, po lecie jesienne chłody. Ta zmienność i różnorodność natury inspirowała projektantkę Ornę Lalo przy tworzeniu najnowszej kolekcji biżuterii Lalo Treasures.

Jesienne nastroje odnajdziemy w biżuterii w barwach bakłażana i ognistych pomarańczy w połączeniu ze złotem. Zimowy chłód to srebro metalu i pereł, transparentne lodowe żywice. Lato i wiosnę odkryjemy w radosnych kwiatowych ozdobach, w których wykorzystano kontrastowe połączenie turkusu i koralu.

</a> Więcej zdjęć w galerii Więcej zdjęć w galerii

Natura uśpiona nocą była inspiracją do stworzenia kolekcji, w której dominuje czerń i srebro. Sowa pośród liści i konarów drzew, czarny kot - to tylko niektóre z zaskakujących elementów, które tworzą niepowtarzalną całość.

Każda kolekcja Lalo wykonana jest ręcznie w małej bułgarskiej manufakturze, w miejscu gdzie artystka Orna Lalo się urodziła i dorastała. Artystka wykorzystuje do pracy wyłącznie naturalną żywicę, plastyczny materiał, z którego tworzy oryginalne i przyciągające oko wzory.

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze