1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Szkarłatna podeszwa od Louboutin'a

Szkarłatna podeszwa od Louboutin'a

</a> Louboutin, model Fifi
Louboutin, model Fifi
Christian Louboutin to chyba najbardziej uznany kreator butów. Jego projekty nosiły juz chyba wszystkie znaczące gwiazdy, a prawie każda kobieta marzy o słynnych butach na czerwonej podeszwie. Ja też marzę o takich butach, ale to życzenie na razie pozostaje w sferze marzeń…

Ostatnio znalazłam w sieci bajkowe buty od Loubutine’a : model Fifi. To buty dla prawdziwych księżniczek: 10 centymetrowe szpilki, całe obsypane kryształkami i oczywiście osławiona już czerwona podeszwa. Buty można kupić w warszawskim salonie Moliera 2. Cena, niestety jest też tylko dla księżniczek, -10 450zł!

Zobacz: najmodniejsze szpilki

</a> Louboutin, model Fifi Louboutin, model Fifi

Tutaj należałoby się zastanowić dlaczego mamy płacić tak dużo za buty na niebotycznych obcasach, które choć niezwykle efektowne bywają sprawcami cierpienia kobiet? Otóż smutna prawda jest taka, że w takich drogich zrobionych przez specjalistę butach nie będziesz się chwiać, łatwiej w nich będzie wytrzymać (bo są dobrze wyprofilowane), buty dobrej jakości dłużej posłużą (to już brzmi jak banał). Jeśli nadal marzysz o luksusowych butach, to na pocieszenie mogę dodać, że „zwyczajne” modele kosztują dużo mniej (choć nadal dużo).

A jeśli, jak Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście" kochasz buty, to może skusisz się na książkę wielkiego mistrza? Opisuje pracę największego z szewców dla domów mody Chanel czy Yves Saint Laurent, jego współpracę z Davidem Lynchem i oczywiście zawiera dużo zdjęć butów! Cena ksiązki to ok. 100$ (np. na www.amazon.com ).

Zamiast kolejnej pary szpilek, może zafunduję sobie całą kolekcję Louboutine’a … chociażby na papierze :).

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze