1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Polish Nature Beauty Bar – polskie kosmetyki naturalne pod jednym dachem

Nazwa Polish Nature Beauty Bar nie jest przypadkowa, gdyż w butiku centralnie umieszczony został bar, przy którym można wypróbować każdy kosmetyk, a także otrzymać profesjonalną poradę. (Fot. materiały prasowe)
Nazwa Polish Nature Beauty Bar nie jest przypadkowa, gdyż w butiku centralnie umieszczony został bar, przy którym można wypróbować każdy kosmetyk, a także otrzymać profesjonalną poradę. (Fot. materiały prasowe)
Polish Nature Beauty Bar to koncept, który skupia polskie kosmetyki naturalne pod jednym dachem. „Wszystko, co mamy w sklepie, przechodzi najpierw przez naszą skórę, zanim trafi na półki” – śmieją się pomysłodawczynie i założycielki Joanna Góra i Magda Soszyńska.

Joanna Góra i Magda Soszyńska przez ponad dwadzieścia lat tworzyły lifestylowe, luksusowe miesięczniki dla kobiet. W tym czasie poznawały modowe i urodowe upodobania Polek oraz testowały kosmetyki tworzone z naturalnych składników. Tak zrodził się pomysł na stworzenie wyjątkowego miejsca ze starannie wyselekcjonowanymi polskimi kosmetykami naturalnymi.

– Rozpoczynając naszą działalność dwa lata temu, nie wiedziałyśmy, jaki przewrót w postaci pandemii czeka świat i z jakimi trudnościami przyjdzie się nam zmierzyć – mówią założycielki Polish Nature. Pomimo to 1.12.2020 r. wystartował sklep stacjonarny w Elektrownia Powiśle. Nazwa Polish Nature Beauty Bar nie jest przypadkowa, gdyż w butiku centralnie umieszczony został bar, przy którym można wypróbować każdy kosmetyk, a także otrzymać profesjonalną poradę.

Równolegle ze sklepem stacjonarnym wystartował sklep internetowy polishnature.pl. – Naszym celem był koncept dostępny w każdej chwili dla każdego – mówi Joanna. Obecnie w ofercie polishnature.pl znajduje się 2000 produktów od ponad 80 najlepszych dostawców.

Założycielkami i pomysłodawczyniami Polish Nature Beauty Bar są Joanna Góra i Magda Soszyńska. (Fot. materiały prasowe) Założycielkami i pomysłodawczyniami Polish Nature Beauty Bar są Joanna Góra i Magda Soszyńska. (Fot. materiały prasowe)

– Budując świadomość polskich marek kosmetycznych, pomyślałyśmy, że idealnym pomysłem uzupełniającym nasz koncept będą targi beauty – mówią Joanna i Magda. – I tak w czerwcu 2021 roku na terenie Elektrowni Powiśle odbyła się pierwsza edycja targów polskich kosmetyków naturalnych Polish Nature Beauty Days. Ponieważ zainteresowanie było ogromne, to w listopadzie 2021 odbyły się kolejne. I chyba staną się one już tradycją, bo 3 edycja będzie miała miejsce jesienią 2022, jak zawsze na terenie Elektrowni. My już dziś zapraszamy!

Zwrot ku naturalnym składnikom i recepturom to ogólnoświatowy trend, a w Polish Nature Beauty Bar z ogromną radością wspiera się rodzimych producentów na ich drodze do sukcesu, oferując w sprzedaży ich produkty.

– Produkty, które trafiają w Państwa ręce, to nasz subiektywny wybór. Pragniemy zaprezentować marki, które są już znane szerokiemu gronu klientek, ale również te mniej znane, pochodzące z małych, często rodzinnych manufaktur, bo wierzymy, że znajdą uznanie klientów. Jedne i drugie łączy doskonały skład i skuteczność działania oraz wierność zasadzie organic, eko, wegan i w wielu przypadkach zero waste – mówią Magda i Joanna.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze