fbpx

Policzmy się!YES wspiera walkę z rakiem

Policzmy się!YES wspiera walkę z rakiem
fot. materiały prasowe

Kmpania „Policzmy się” zaczeła się 3 lata temu, w 2010 roku. Raz w roku, podczas wybranego majowego tygodnia, przeprowadzamy w Internecie wielkie liczenie wszystkich tych, którzy chcieliby zamanifestować swoje wsparcie dla osób zmagających się z chorobą nowotworową. Teraz możesz zrobic to także za pomocą kupna wyjątkowej bransoletki od marki YES.
W ostatniej kampanii policzyło się 176665 osób. Akcja ma na celu wspieranie tych, którzy pokonali już chorobę, oraz tych którzy ciągle z nią walczą. Daje ona także wsparcie rodzinom chorych. Dzięki akcji można zamanifestować swoje wsparcie dla osób zmagających się z jedną z najgorszych chorób cywilizacyjnych naszych czasów.

Teraz można to zrobić także dzięki wyjątkowych bransoletek marki YES. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na pomoc osobom zmagających się z chorobą nowotworową.

Ich autorem jest Maciej Dudek, projektant YES doskonale znający sekrety sztuki jubilerskiej. Stworzył on niezwykle intrygujący model bransoletki unisex, z możliwością regulowania rozmiaru.

Bransoletki YES powstały w dwóch wersjach: złotej i srebrnej. W wersji ze złota dostępnych jest jedynie 100 numerowanych sztuk, w wersji ze srebra jest ich 1000. Bransoletki z tej edycji, można nabyć jedynie w serwisie Allegro.pl. Odebrać zakupioną bransoletkę będzie można w najbliższym salonie YES lub korzystając z bezpłatnej wysyłki.

Policzmy się!