1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kuchnia

Zdrowe, smaczne lodowe desery? – Zapraszamy na warsztaty podczas Tygodnia Wege!

Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca wegetarianizm i weganizm w Polsce. Co roku przez 7 dni Fundacja Viva! organizuje w różnych miastach Polski liczne wykłady, dyskusje, debaty, warsztaty kulinarne oraz plastyczne, happeningi, pokazy filmowe i akcje edukacyjne. W ramach tygodnia wege wśród zaplanowanych wydarzeń odbędzie się spotkanie z Jolantą Naklicką-Kleser, autorka książki „Lodovo, czyli domowe, zdrowe lody, zimne desery i smoothie”.

Każdy z nas miał, ma i będzie mieć marzenia... Bywają one tak różne, jak różni jesteśmy my - ich jedyni właściciele. Niestety nie każdy z nas korzysta z tego niewątpliwego daru jakim jest możliwość ich realizacji. Niezrealizowane marzenia tworzą niezapisane książki w naszym życiu. Stoją na półce, raz na jakiś czas przetarte ścierką, pozostawione. Istnieje dziewczyna, która nie odstawia marzeń na półkę, jakiekolwiek by nie były. Miksuje je, przyprawia, zdobi i tworzy z nich wspaniałe potrawy. Cieszy się i dzieli nimi z nami, tak jak kroi dla wszystkich kawałki swojej radości z życia. Jest nią Jolanta Naklicka-Kleser, która po 18 latach pracy w korporacji, jednym precyzyjnym cięciem zaczęła realizować swoje marzenia i postawiła wszystko na jedną kartę. Otworzyła pracownię smaku, napisała książkę.

„Jaką kobietą jestem? Czy bliżej mi do rozkochanej we włoskich smakach Sophii Loren, czy jadącej rowerem po świeże baguettes Catherine Denevue? Czy może otwartej na ludzi Nigelli Lowson? Jestem kobietą odważną, spełnioną i traktującą marzenia jako składniki do jej specialite de la maison - samorealizacji. Udział w polskiej edycji MasterChef TVN, katowicka  , w której dzielę się swoim doświadczeniem i książka o zdrowych lodach, to efekt podjętego ryzyka. Tak zapisuje kolejny rozdział książki swoich marzeń. Otwórzcie zatem razem ze mną jej pierwszą stronę...” – mówi Jolanta Naklicka-Kleser.

Serdecznie zapraszamy na wykład i warsztaty Jolanty Naklickiej-Kleser, pt:

LODOVO, czyli domowe, zdrowe lody, zimne desery i smoothie!

Postaw na zdrowe lody domowe, zimne desery i smoothie i przyjdź na Targ Śniadaniowy!

Program: Sobota 20 maja – Park Skaryszewski Wykład - godz. 11:00 – 12:00 Jak zaspokoić chęci naszych dzieci na coś słodkiego?

Warsztat - godz. 12:00 - 13:00 Lody w 5 pięć minut- czy to możliwe, aby tak ekspresowo wykonać idealny deser? Smaki ulubionych owoców podane w czarodziejskiej, lodowej kuli... czy to możliwe, aby deser był zdrowy....

Niedziela 21 maja – Targ na Mokotowie Wykład - godz. 11:00 – 12:00 Sekret idealnego smoothie

Warsztat - godz. 12:00 - 13:00 Smoothie - idealne drugie śniadanie- zbilansowany posiłek, a nie deser wykonany w klika sekund... Śniadanie, które można wziąć ze sobą do ręki i wyjść do pracy czy szkoły. Zielone - dotleniające i oczyszczające owocowe ze zdrowymi dodatkami - idealne dla dzieci, bo pozwalają przemycić składniki, które normalnie nasze dzieci omijają szerokim łukiem.

Prosimy o zapisy na warsztaty (w tytule temat warsztatu) na adres: kontakt@targsniadaniowy.pl Warsztaty są bezpłatne - o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Książka dostępna na stronie https://zwierciadlo.pl/sklep/

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze