1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia
  4. >
  5. Najlepszy przewijak dla dziecka

Najlepszy przewijak dla dziecka

</a> fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Przewijak to jeden z podstawowych elementów wyprawki, zresztą bardzo ważny, bo używany przynajmniej kilka razy dziennie – do przewijania, pielęgnacji i ubierania dziecka. Jaki przewijak wybrać?

 

Przewijak na komodę

fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Jeśli mamy specjalny mebel lub komodę przystosowaną do zamontowania przewijaka, to wystarczy tzw. tapicerka, czyli przewijak bez usztywnianego spodu. – Tapicerkę bez problemu można dopasować do danego mebla, ponieważ wybór wymiarów jest bardzo duży – mówi Dorota Cebula z firmy Ceba Baby.

fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

 

– Najwęższe tapicerki w naszej ofercie mają 50 cm szerokości, najszersze 85 cm. Długości są dwie – 70 lub 80 cm – tłumaczy. Miękki przewijak można położyć na przeznaczonym do tego meblu, ale także na stole lub łóżku. Ważne, aby jego pozycja była stabilna.

Przewijak na łóżeczko

fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Jeśli brak komody, na której można położyć tapicerkę, lepiej kupić nadstawkę, czyli usztywniany przewijak przeznaczony do zamontowania na łóżeczku. - Nadstawki są  wyposażone w specjalne kołeczki od spodu, które zapobiegają przesuwaniu – mówi Dorota Cebula. – Taki przewijak jest w stu procentach bezpieczny i funkcjonalny, a do tego pozwala zaoszczędzić miejsce. W każdej chwili możemy go także zdjąć. Nadstawki, podobnie jak tapicerki, są dostępne w wersji z zagłówkiem lub bez, w wymiarach 50 x 70 cm lub 50 x 80 cm – dodaje.

 mat.pras. Intro Media

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze