1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia
  4. >
  5. Trzeci rok numerologiczny - czas błyszczenia

Trzeci rok numerologiczny - czas błyszczenia

123rf.com
123rf.com
Hossa w miłości, twórczości, w sferze finansów. Czas cudów, miłych niespodzianek, nadarzających się okazji. To fantastyczny rok zwłaszcza dla kobiety, kiedy budzi się żeńska energia.

Trzeci rok numerologiczny to czas otwarcia, dobrego impulsu. W Jedynce dowiedzieliśmy się kim jesteśmy, określiliśmy swoje cele i marzenia, w Dwójce przepracowaliśmy trudne emocje, by poznać kim nie jesteśmy. A wszystko po to, żeby w Trójce zaistnieć naprawdę. W tym magicznym czasie zyskuje się pewność siebie, płynącą z poczucia autentyczności. Bije od nas światło, emanuje pozytywna energia. Otwiera się przestrzeń po to, żeby wreszcie być sobą. Kiedy nie boimy wyrażać siebie w pełni, trzeci rok jest naprawdę dobrym czasem. Przyciągamy obfitość, cuda, przyjemne niespodzianki. Pewne sprawy same się dzieją, znajdują swoje rozwiązanie, przydarzają się fantastyczne okazje. Cyfra trzy to tworzenie, kreatywność. Jeśli podejmiemy to zadanie, efekty są zdumiewające. Realizujemy marzenia, jest pięknie.

Ten rok upływa pod opieką tarotowej Cesarzowej, więc jest doskonałym czasem dla kobiet i wszystkiego co kobiece. Pojawia się w nas naturalne pragnienie, by pięknie wyglądać. Zauważamy, że z jeszcze większą przyjemnością kupujemy sobie ubrania, kosmetyki, poddajemy się masażom i innym zmysłowym doznaniom. Rozkwitamy, cieszymy się seksem, romansami. W Trójce łatwo się zakochać, przeżyć ekscytację w miłości, romantyczną przygodę na krótko bądź rozpocząć taką, która potrwa całe życie. Kobieta czuje się kobietą, uaktywnia kobiecą energię, roztacza ją wokół siebie. W trzecim roku upiększamy nie tylko siebie, ale również otoczenie. Interesują nas dekoracje, decydujemy się na remonty, lubimy przebywać w domu, gotować, czerpiemy radość z macierzyństwa. W tym czasie możemy zdecydować się na urodzenie dziecka. Tak się czują kobiety, które akceptują i lubią swoją kobiecość. To może być jednak problematyczny czas dla kobiet urodzonych w bardziej męskich wibracjach, na przykład 1 lub 4. Typy bardziej zadaniowe, konkretne w trzecim roku mogą poczuć się trochę zagubione. Z kolei szare myszki będą się wstydzić, mogą coś udawać, bo Trójka to także jakość aktorstwa, grania, pozoru, fałszu. Dlatego ten czas warto wykorzystać na zintegrowanie animy, swojego żeńskiego pierwiastka. Rzecz dotyczy też mężczyzn.

Cesarzowa przynosi również przypływ pieniędzy. W jej roku dużo dzieje się w sprawach zawodowych i finansowych, a to za sprawą dobrych kontaktów. Trzy to wibracja komunikacji, współpracy, otwartości na ludzi, dużo informacji do nas dochodzi a my potrafimy je wykorzystać. Otaczają nas ludzie, pojawia się towarzystwo, jesteśmy chciani. Odczuwamy w sobie ponadto potrzebę błyszczenia, popularności, wystąpienia przed szereg. Jeśli kogoś interesuje zaistnienie w mediach, reklamie trzeci rok mu w tym pomoże. To dobry czas na założenie firmy, rozkręcenie biznesu, spełnienie swoich ambicji. Także tych artystycznych, wszystkiego co wiąże się z tworzeniem.

Czego lepiej nie robić w tym czasie? Nie należy wycofywać się, zamykać się przed ludźmi, nie omijać okazji. Wręcz przeciwnie - warto otworzyć się na nowe i przede wszystkim cieszyć się życiem. Nie skąpić sobie przyjemności, doznań. Sięgać po luksus, odpoczynek, żyć wszystkimi zmysłami. Następny trzeci rok numerologiczny za 9 lat.

Jak obliczyć, w którym roku numerologicznym jesteśmy?

Do wibracji urodzenia, którą obliczamy sumując wszystkie cyfry daty urodzenia, sprowadzając je do liczby pierwszej, np.:

05.09.1973 5+9+1+9+7+3 = 34 = 7 dodajemy wibrację roku: 2012 2+1+2= 5 i otrzymujemy: 7+ 5 = 12 = 3

Rok numerologiczny trwa od połowy września do połowy września kolejnego roku.

Czytaj też:

Pierwszy rok numerologiczny Drugi rok numerologiczny

W kwietniu - czwarty rok numerologiczny

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze