1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Sekrety udanego związku (2)

Sekrety udanego związku (2)

123rf.com
Każdy głęboki związek z drugim człowiekiem, wymaga uważności i starania. Jeśli znasz pary, które są szczęśliwe, zamiast im zazdrościć, zdecyduj się popracować nad swoim. Oto praktyczne wskazówki.

pierwsza część tekstu TUTAJ

6. Pary w udanym związku uczą się i rozwijają razem. Razem poszerzają swoje myślowe horyzonty, rozwijają zainteresowania i pasje. Jeśli jeden z partnerów staje się na przykład bardziej świadomy wpływu jedzenia na zdrowie, drugi przyłącza się do niego.
Angażują się we wspólną działalność, co daje silniejszą emocjonalną więź i głębiej odczuwaną miłość.

7. Pary w udanym związku nigdy nie przestają chodzić na randki.
Mistrzowie życia w małżeństwie mają zdolność do utrzymywania atmosfery romansu niemal każdego dnia. Jest ona podsycana regularnym chodzeniem na ekscytujące randki.

8. Pary w udanym związku przynoszą sobie radość.
Ludzie, którym razem jest dobrze, doskonale się znają. Z tego wynika to, ze wiedzą co może drugiej osobie przynieść radość. Potrafią sprawiać sobie miłe niespodzianki i zrobić dla siebie nawzajem wiele dobrego.

9. Pary w udanym związku wyznają zasadę 60/40.
Większość ludzi jest przekonana, że związek polega na równości i wymianie 50 na 50. Tymczasem udane pary wiedzą, że sprawdza się zasada 60 na 40. Dajesz 60. Bierzesz 40.

10. Pary w udanym związku mają wspólne wartości. Podobnie myślą na najistotniejsze tematy. Mają te same przekonania na to, jak wychowywać dzieci, jak należy traktować pieniądze, pracę. Tak samo podchodzą do spraw wierności, stylu życia i życiowych priorytetów.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze